משכנתא למוגבלים

משכנתא למוגבלים

מוגבלים בבנקים? מוגבלים לשעבר וזקוקים למשכנתא? במאמר זה ניתן לכם את המידע הנחוץ למשכנתא למוגבלים.

משכנתאות לעסקי נדל"ן ניתנות לא רק על ידי הבנקים, אם הגשתם בקשה למשכנתא בבנק ונתקלתם בסירוב, מפני שאתם מוגבלים בחשבון שלכם בעבר או בהווה, או שנקלעתם למצב של פשיטת רגל, כדאי לדעת כי יש בשבילכם פתרון – משכנתא למוגבלים או בשמו השני משכנתא חוץ בנקאית. במאמר הבא נפרט את האפשרויות העומדות לפניכם על מנת שתוכלו לקבל משכנתא למוגבלים או חוץ בנקאית.

משכנתא חוץ בנקאית

ישנן חברות שונות המציעות שירותי משכנתא לרכישת דירה. מדובר בקרנות מימון גדולות של שיעבוד נכסים, חברות ביטוח גדולות ומוכרות, משקיעים פרטיים וחברות קטנות יותר המלווים כסף תמורת משכון הנכסים מדרגה ראשונה. אמנם כל חברה קובעת את התנאים למשכנתא בעצמה, אבל ישנם גבולות ברורות מטעם המדינה כך שזה לא שוק פרוץ. החוק אינו מאשר הלוואה בעלת ריבית גדולה יותר מהריבית המקסימלית של בנק ישראל.

חשוב לזכור כי בעת לקיחת משכנתא למוגבלים חוץ בנקאית אתם לא נחסמים על ידי הבנקים בעתיד. משכנתא חוץ בנקאית צוברת פופולריות רבה בשנים האחרונות כך שהריביות יורדות כל הזמן. אם תעשו שיעורי בית טובים בעניין ותדעו לבצע משא ומתן בנוגע לתנאי המשכנתא, תוכלו להפיק את המיטב במשכנתא זו.

מה הפרמטרים לקבלת משכנתא למוגבלים

מבקשי משכנתאות אלה הם בדרך כלל מוגבלים בחשבון בנק שלהם, או שהם עד שנתיים מהסרת הגבלה רגילה. בקשת ההלוואה היא כנגד נכס בשווי של מעל מאה אלף שקלים. ככל שנכסי המלווה משועבדים פחות למלווים או בנקים שונים, כך תקבלו את ההלוואה בקלות רבה. כמובן שערך הנכס משפיע על ההלוואה. אם יש לכם נכס באזור המרכז המלווה יקבל כמשכון נכס יקר יותר. בנוסף עניין חשוב שייבדק על ידי המלווים הוא הסכום אותו תוכלו להחזיר במועד הפירעון החודשי, זה כולל את ההכנסות שלכם אם הם קבועות ויציבות. במהלך ייעוץ משכנתאות שתקבלו תגלו פרמטרים נוספים שעליכם לעמוד בהם.

המלווה יעניק לכם בדרך כלל משכנתא מדרגה ראשונה על מנת לנקות את חובותיכם מול המלווים הקודמים שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי צוואה הדדית?
בשנת 2005 הכנסת תיקנה חוק ירושה אשר בהתאם אליו, הוחלט כי בני זוג רשאים לכתוב צוואה הדדית, כאשר כל צוואה...
קרא עוד »
מרץ 29, 2020
גיטרות חשמליות
גיטרה חשמלית היא כלי הנגינה האולטימטיבי - היא יפה, היא מרגשת, היא מתאימה לניגון של כל סגנון מוזיקלי...
קרא עוד »
יונ 22, 2021
הפקת קורס דיגיטלי – עושים זאת נכון
בעת הליך הפקת קורס דיגיטלי יהיה רצוי להתייחס למספר היבטים פשוטים אשר יהיו בעלי חשיבות רבה למדי...
קרא עוד »
מאי 01, 2022