פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

האם נדרש הון התחלתי עבור השקעות נדלן בצפון אנגליה

נדלן בצפון אנגליה

מעטים יחלקו על כך כי המצב הכלכלי בישראל מעולם לא היה טוב יותר וניתן לראות כי הצמיחה חלחלה אל ככל החברה בישראל וזה אומר כי לישראלים יש הרבה יותר כסף פנוי. אך אי אפשר להתעלם מעובדה מאוד חשובה והיא שיש הרבה פחות אפשרויות לישראלים להשקיע את הכסף שלהם. כך ניתן לראות כי מחירי הנדל"ן בארץ נכנסו לקיפאון וספק אם כעת זה הזמן לקנות דירה. לא רק זאת אלא שחיסכון בבנק יניב לנו תשואה נמוכה מאוד ולא משנה כמה כסף נסגור בבנק וזהו גם כן משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. יש לזכור גם כי הבורסה היא מאוד מסוכנת ועל כן היא גם כן לא מהווה הזדמנות השקעה טובה. כך יותר ויותר ישראלים מגלים את הנדל"ן בחו"ל וכך נדל"ן להשקעה בצפון אנגליה למשל הופך מבוקש.

מדוע לא כדאי להשקיע בצפון אנגליה לבד?

אין ספק כי צפון אנגליה מעניינת מאוד מבחינה נדל"נית ויש שם הרבה מאוד הזדמנויות השקעה. אך אי אפשר להתעלם מכך כי לא כל נכס שנבחר באנגליה יביא לנו את ההשקעה הטובה ביותר שיש. עליכם להבין כי העובדה שצפון אנגליה היא כל כך אטרקטיבית לא אומרת שאפשר לבחור שם נכס בצורה עיוורת. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לפנות אל מומחה שיסייע לכם למצוא את ההשקעה הטובה ביותר וידריך אתכם במשימה החשובה הזאת. אלו הם דברים שאנו מאוד ממליצים עליהם אם אתם רוצים לקנות דירה בלידס למשל בצורה הטובה ביותר והמתאימה ביותר שיש וזהו משהו שאנו חושבים שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

האם לקחת משכנתא בארץ או באנגליה לנכס שאנו רוצים לקנות?

עליכם לדעת כי יהיה לכם קושי גדול לקנות נכס בצפון אנגליה ללא הון ראשוני וזאת עקב העובדה כי תתקשו לקבל משכנתא ללא הון כזה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כאשר אתם פונים אל מומחה הנדל"ן כדאי לכם גם לקבל ממנו עצה האם לקחת את המשכנתא בארץ או באנגליה וכך תבטיחו כי המשכנתא תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים