מוט פינוק: אילו סוגים ישנם? 

כאשר מבצעים התקנה של חדר רחצה חדש או משפצים חדר רחצה קיים , זו ההזדמנות לבצע בחירה מחודשת של כל אחד מן הפריטים שנמצאים שם, ולא רק להתמקד בהחלפה של האריחים שנמצאים על הקירות ועל הרצפה. אחד מן הפריטים שיכולים להפוך את הרחצה למשהו הכי נוח והכי מעוצב הוא מוט הפינוק שנמצא גם במקלחון אך לא רק, וכאן זה חשוב להכיר את הסוגים השונים שקיימים כדי לדייק את אותה הבחירה.

 

מוט פינוק זכוכית

כולנו רגילים לראות מוט פינוק שעשוי ממוט מעוגל, אבל אחד מן החידושים בתחום הפך את המראה של המוט להיות הרבה יותר רחב ושטוח, בצורה מלבנית אשר מצופה זכוכית בכלל. דבר זה גם מאפשר ליצור מראה שנעשה יותר אחיד עם האריחים שנבחרו עבור האמבטיה, וגם מביא אל אפשרות של בחירה הרבה יותר נרחבת מאשר סוג של גימור המתכת, כי אם צבעים שונים של זכוכית מעוצבת שיכולה להגיע אפילו עם דוגמא.
מוזמנים להתרשם ממוט פינוק למקלחת באתר של באטליין!

 

מוט פינוק ארוך או קצר

מוט פינוק יכול להיות ארוך או קצר. הרוב המכריע יגיע עם חלק שמחובר עם צינור למקלחת על ידי מזלף יד. כאן יש הבדלים גדולים בין הדגמים שבהם החלק הזה יכול להיות עם דרגות שונות של זרמים, כמו גם החלק אשר נמצא ממעל. גם המוט עצמו יכול להיות ארוך או קצר, לפי הצורך האישי של כל אחד ואחד. כדאי לבחון את הדגמים לא רק מבחינת מראה, אלא גם מבחינת נוחיות של שימוש לשם מקסימום של התאמה בכל רחצה.

 

מוט פינוק עם ג'טים

אם כבר רוצים להתפנק עם מוט פינוק לאמבטיה, למה שלא לרכוש אחד כזה שבאמת יודע הכי הרבה לפנק? מוט פינוק יכול להגיע גם עם חורים של ג'טים נעימים שמבצעים את השטיפה של הגוף לא רק מהחלק העליון, אלא גם מן הצד, בלחץ שיכול להיות מאוד נעים גם כשכואב הגב…
כדאי מאוד לבחון את הדגמים שקיימים בסגנון הזה, ולהשקיע ברכישה של מוט פינוק שיכול להיות הבדל גדול בין עוד רחצה, לרחצה שבה חשים כי ממש יוצאים מחדר הספא עם עיסוי עדין של הגוף בהרבה הנאה.
מידע נוסף על מוט פינוק ושלל אביזרים לאמבטיה מחכה לכם באתר של באטליין!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך נעשית חלוקת רכוש בגירושין עם ילדים?
חלוקת רכוש בעת גירושין נשען על עיקרון בו כל הרכוש שנצבר אצל בני הזוג במהלך החיים המשותפים שהם ניהלו,...
קרא עוד »
נוב 26, 2021
הצלחה עם כסף מתחילה כאן
התנהלות פיננסית נכונה משפיעה באופן ישיר על היכולת שלכם להצליח עם כסף. אם אתם רוצים לדעת שאתם שולטים...
קרא עוד »
אוק 24, 2021
פריסת מס שבח – דברים שכדאי לכם לדעת
כל מי שמכר לאחרונה דירה ושילם על כך מס שבח, חייב להכיר את המנגנון של פריסת מס שבח. מדובר על מנגנון...
קרא עוד »
ספט 17, 2019