מוט פינוק: אילו סוגים ישנם? 

כאשר מבצעים התקנה של חדר רחצה חדש או משפצים חדר רחצה קיים , זו ההזדמנות לבצע בחירה מחודשת של כל אחד מן הפריטים שנמצאים שם, ולא רק להתמקד בהחלפה של האריחים שנמצאים על הקירות ועל הרצפה. אחד מן הפריטים שיכולים להפוך את הרחצה למשהו הכי נוח והכי מעוצב הוא מוט הפינוק שנמצא גם במקלחון אך לא רק, וכאן זה חשוב להכיר את הסוגים השונים שקיימים כדי לדייק את אותה הבחירה.

 

מוט פינוק זכוכית

כולנו רגילים לראות מוט פינוק שעשוי ממוט מעוגל, אבל אחד מן החידושים בתחום הפך את המראה של המוט להיות הרבה יותר רחב ושטוח, בצורה מלבנית אשר מצופה זכוכית בכלל. דבר זה גם מאפשר ליצור מראה שנעשה יותר אחיד עם האריחים שנבחרו עבור האמבטיה, וגם מביא אל אפשרות של בחירה הרבה יותר נרחבת מאשר סוג של גימור המתכת, כי אם צבעים שונים של זכוכית מעוצבת שיכולה להגיע אפילו עם דוגמא.
מוזמנים להתרשם ממוט פינוק למקלחת באתר של באטליין!

 

מוט פינוק ארוך או קצר

מוט פינוק יכול להיות ארוך או קצר. הרוב המכריע יגיע עם חלק שמחובר עם צינור למקלחת על ידי מזלף יד. כאן יש הבדלים גדולים בין הדגמים שבהם החלק הזה יכול להיות עם דרגות שונות של זרמים, כמו גם החלק אשר נמצא ממעל. גם המוט עצמו יכול להיות ארוך או קצר, לפי הצורך האישי של כל אחד ואחד. כדאי לבחון את הדגמים לא רק מבחינת מראה, אלא גם מבחינת נוחיות של שימוש לשם מקסימום של התאמה בכל רחצה.

 

מוט פינוק עם ג'טים

אם כבר רוצים להתפנק עם מוט פינוק לאמבטיה, למה שלא לרכוש אחד כזה שבאמת יודע הכי הרבה לפנק? מוט פינוק יכול להגיע גם עם חורים של ג'טים נעימים שמבצעים את השטיפה של הגוף לא רק מהחלק העליון, אלא גם מן הצד, בלחץ שיכול להיות מאוד נעים גם כשכואב הגב…
כדאי מאוד לבחון את הדגמים שקיימים בסגנון הזה, ולהשקיע ברכישה של מוט פינוק שיכול להיות הבדל גדול בין עוד רחצה, לרחצה שבה חשים כי ממש יוצאים מחדר הספא עם עיסוי עדין של הגוף בהרבה הנאה.
מידע נוסף על מוט פינוק ושלל אביזרים לאמבטיה מחכה לכם באתר של באטליין!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה כדאי לבצע חיתוך שיש?
שיש הוא חומר גלם אשר משמש אותנו לא מעט, החל מבחירת ריצוף שיש לבית, עד ליצירת אלמנטים כמו: דלפקים,...
קרא עוד »
מרץ 04, 2019
פתיחת תיק עוסק פטור
על מנת לפתוח עסק יש לעבור שלבים רבים מול הרשויות או מול רואה חשבון מקצועי. תקבל הטבות ותשלם מסים על פי...
קרא עוד »
דצמ 02, 2022
ריסוס נגד יתושים בגינה – זה בכלל אפקטיבי?
האם ריסוס נגד יתושים בגינה הוא אפקטיבי זו שאלה שמעסיקה בדרך כלל תושבים אשר מעוניינים לרסס את גינתם...
קרא עוד »
דצמ 22, 2019