פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כך תבנו לכם תוכנית של הכנסה פסיבית

תוכנית של הכנסה פסיבית

רציתם ליצור לעצמכם הכנסה פסיבית? להגיע לעצמאות כלכלית ולשכוח מכל העומס הנורא שאתם חיים בו? בואו וקראו על תכנית הדרגתית שתעזור לכם לבנות לעצמכם את ההכנסה הפסיבית. למעשה מדובר על תהליך ממושך שמצריך הרבה מחשבה, השקעה של כסף וזמן. במידה ותצליחו תמצאו את עמכם בסופו של עניין נהנים מהכנסה פסיבית.

השלבים לבניית תוכנית להכנסה פסיבית

שלב ראשון – ההחלטה והרצון שלכם

כדי לצאת לדרך שדורשת השקעת משאבים חייבים להצטייד ברצון חזק והמון מוטיבציה. ואכן זה השלב הראשון בו עליכם לקרוא על הכנסה פסיבית ולהבין כיצד ייראו החיים שלכם לאחר שההשקעה שלכם תישא פירות, ותראו מול עיניכם באופן קבוע הכנסה קבועה שההשקעה שלכם מניבה. יש לכם מוטיבציה? אתם חדורים ברצון עז? אתם מוזמנים לצאת לדרך.

שלב שני – ממפים את השטח

יש מגוון דרכים שיוכלו להוביל אתכם להכנסה פסיבית. כל דרך היא בעלת מאפיינים ייחודיים ואופן פעולה משלה. אתם צריכים להכיר את מכלול הדרכים ולבחון אותן אחת לאחת. וזאת כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור את אפיק ההשקעה הנכון והמתאים לכם. מסתבר שגם אתם תגלו כי יש שלושה אפיקי השקעה מרכזיים.

  • אינטרנט – הרשת המקוונת פותחת בפנינו אפשרויות שונות של יצירת הכנסות פסיביות. בין אם מדובר על הכנסות מחנויות מקוונות, ובין אם מדובר על שיווק שותפים ובין אם מדובר על רווחים ממכירת לידים, כל הדרכים עשויות לעזור ביצירת הכנסה פסיבית שתלווה אתכם לאורך שנים.
  • נדל"ן – נכס היה ויהיה תמיד מושא שאיפתם של אנשים רבים. אדם שמשכיר דירה, משרד, או חנות הוא אדם שמרוויח מידי חודש הכנסה משמעותית תמורת השימוש בנכס שלו. ניתן להשקיע ברכישת דירה ולהשכיר אותה, אך קיימות אפשרויות נוספות – רכישת דירה ומכירתה לאחר שהמחיר עלה. רכישת נכס, השבחתו ומכירתו במחיר גבוה ממה שהוא היה. כמו כן קיימת אפשרות לרכוש נכס, להשקיע בו ואז להשכיר אותו במחיר גבוה יותר ממה שהוא היה שווה לפני השיפוץ. ככלל מדובר על אפיק בטוח ויציב למדי, במיוחד בארצנו הקטנה בה מחירי הנדל"ן הולכים מטפסים מעלה.
  • שוק ההון – ניתן להשקיע בשוק ההון ובהשקעות של סכומי כסף גדולים וקטנים במניות או בזכויות בחברות שונות. מודעות בנוסח של דרוש משקיע הם עניין של יום יום. כמובן שתחת סעיף זה עשויות ההשקעות להיות מסוכנות במידת מה כיוון שאף אחד לא יכול לצפות מה יהיה המהלך הבא וכיצד ייסחרו המניות של החברה בעוד עשר או עשרים שנה.

שלב שלישי – משקיעים בתבונה

לאחר שבררתם על מגוון האפשרויות אתם בוחרים את האפיק הנכון לכם. נכון הכוונה מבחינת סכום הכסף שעומד לרשותכם עבור ההשקעה, נכון מבחינת ההבנה בתחומים השונים ונכון גם מבחינת אחוזי הסיכון שאתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת. יש מקרים בהם נכון יהיה לשלב בין סוגים שונים של השקעות כדי לייצר הכנסה גדולה או בטוחה יותר.

ההשקעה שתחזיר את עצמה בגדול

יש אנשים שיש להם מודעת רבה לחיסכון ולהשקעת הכספים שלהם באפיקים מניבי רווח. אחרים רואים את ה – כאן ואת ה – עכשיו וכל הכסף שלהם מופנה לשיפור איכות החיים. שימו לב – ההשקעה שלכם תחזיר את עצמה כי הכסף שלכם עובד ומייצר עבורכם עוד כסף.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים