מה זה PLA?

PLA הוא חומר מתכלה שניתן להשתמש בו עבור יישומים רבים. יש לו פוטנציאל להחליף פלסטיק וחומרים אחרים שאינם מתכלים.

PLA ליישומים רבים

כדאי לדעת כי PLA הוא חומר שניתן להשתמש בו ביישומים רבים, כגון אריזות, מכשור רפואי ואריזות מזון. היתרון העיקרי בשימוש ב-PLA הוא יכולתו להתפרק תוך שלושה חודשים והוא לא יפגע בסביבה או בבני אדם, ואלה הסיבות העיקריות לכך שאנשים עדיין משתמשים בחומר זה ביישומים שונים. חומר מתכלה PLA הוא תחליף לנייר. ניתן להשתמש בו בתחומים שונים. כלומר PLA הוא חומר מתכלה שעשוי ממשאבים מתחדשים. יש לה פוטנציאל גדול בתחום הקיימות. החומר יכול לשמש ביישומים שונים כמו אריזות מזון, אריזות תעשייתיות, מכשור רפואי וכו'. PLA הוא גם אחד החומרים הנפוצים ביותר בשימוש בתעשיית הייצור והבנייה עבור מוצרי הבנייה שלהם 

חלק מהמוצרים האלה הם הבאים:

  1. בקבוקי מים, כגון בקבוקי מים לשימוש חוזר וכפכפים. זה נובע מהעובדה שהוא חזק ועמיד להפליא מה שאומר שניתן למחזר אותו מספר פעמים ללא בעיות. זה גם לא דורש הרבה תחזוקה כשמדובר בניקוי לאחר השימוש.
  2. שקיות לקניות, כמו שקיות מכולת או כאלה המשמשות למשלוח פריטים גדולים כמו חבילות קטנות או קופסאות. חומר מתכלה זה קל מאוד למיחזור מכיוון שניתן להפוך אותו בקלות לצורות שונות ללא בעיות נוספות מלבד טיפול בחום. 

PLA במקום פלסטיק

חומר מתכלה PLA הוא חלופה מבטיחה לפלסטיק המסורתי, קראו אודותיו באתר https://www.greenisrael.co.il. יש לו יתרונות רבים על פני חומרים אחרים, כולל היותו ידידותי לסביבה וניתן למחזור. עם זאת, השימוש בחומר מתכלה PLA במוצרים עדיין מוגבל בשל החוזק הנמוך שלו. זה הוא חומר ירוק שיש לו פוטנציאל לשימוש ביישומים רבים ושונים. זה יכול לשמש לאריזה, בידוד, ואפילו כתחליף לפלסטיק. בקבוקי משקה. העובדה שהוא מתכלה תוך שנה פירושה שניתן למחזר אותו לאחר כמות מסוימת של שימוש (בהנחה שהחומרים הופכים למשהו שימושי). מכיוון שהוא מתכלה, אנחנו לא צריכים לדאוג שהרעלים והחומרים המזיקים הכלולים בפלסטיק יתרכזו באוקיינוסים שלנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם תקבלו פיצוי במקרים של תביעת הסכמה מדעת?
האם אתם סומכים על הצוותים הרפואיים אליהם אתם ניגשים בנקודות שונות בחיים, שיתנו לכם את המענה הטוב...
קרא עוד »
נוב 14, 2020
5 המתנות הכי חזקות לשנת 2019
לא בטוחים אילו מתנות יהיה כדאי לכם לקנות לקרובים שלכם במהלך שנת 2019? אם אתם מחפשים רעיונות שלא יאכזבו...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
הערכת שווי נכס – איך עושים שימוש בהערכה
בהערכת שווי נכס, סכום הכסף הדרוש כדי לקנות או למכור נכס נקרא ערך. אדם שיודע כמה כסף צריך כדי לקנות או...
קרא עוד »
יול 14, 2022