פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

סרטון אנימציה לעסק

בעלי עסקים המשתמשים בווידיאו, רואים צמיחה מהירה בהכנסות (49 אחוז) לעומת אלו שלא. עם זאת, וידאו הפך ליותר מכלי שיווקי בלבד. חושבים לשווק את העסק שלכם לקהל ממוקד או נרחב יותר? בואו נלמד יחד כיצד עושים זאת נכון.

סרטון אנימציה לעסק

עם יכולתה של האנימציה להסביר ולהדגים חזותית דברים ומושגים, סרטון אנימציה לעסק יכול לסייע לעסקים לא רק להציג את המוצרים והשירותים שלהם, למשוך לקוחות חדשים, אלא הם יכולים לעזור לחברות למשוך עובדים חדשים ואף להפוך את העובדים לפרודוקטיביים יותר.

למה לספר לאנשים על היתרונות שלכם כשאפשר להראות להם?

כשמנסים להסביר את הטכנולוגיה ללקוחות לא טכניים, או להסביר תהליך עסקי שיש בו הרבה שלבים ואלמנטים אינטראקטיביים, אתם יכולים לשלב אודיו ואנימציה כדי לעזור לקהל שלכם להבין מה הם צריכים לדעת במהירות וביעילות.

תוך שלוש עד חמש דקות, סרטון טוב ואיכותי שגם כתוב בצורה נכונה, יכול לעשות את העבודה הרבה יותר מאשר כל סוג של טקסט או סלוגן מסוים. סרטונים יכולים לעזור ללקוחות פוטנציאליים להבין את המוצר או השירות שלכם, ולהניעם למכירות.

וויראליות ושיתופים

אם יש משהו שמבדיל כל סרטון טוב מטקסטים מייגעים, הוא האופן שבו אפשר להפיץ אותם לכל עבר. סרטון עושה את דרכו לקהל גדול יותר – גם מחוץ למחוזות שבהם פרסמתם אותו – בצורה מהירה הרבה יותר מאשר כל דרך אחרת.

אם הסרטון שיצרתם עם עין השופט הפקות הוא מספיק טוב ואיכותי, הוא כנראה יהיה מהר מאוד וויראלי ומשותף בין מאות ואלפי בני אדם בעולם. אנחנו עוד לא מדברים על סרטונים שעושים מיליוני צפיות אך הדבר שבאמת חשוב הוא שקהל רלוונטי שמעוניין בשירות שלכם, ייחשף לסרטון האנימציה המקצועי שבניתם עבורו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מיתוג לעסק

מיתוג לעסק

יתכן שאתם מקימים עסק חדש. אולי מרחיבים את העסק. אפשרי שאתם מרגישים שמשהו לא עובד מבחינה עסקית ורוצים לשפר. בכל העניינים הללו, צריך להביא בחשבון

קרא עוד »
קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה

קופת גמל משמשת בין את העובדים במשק בכל תחום שהוא, עובדי הוראה, עובדים ממשלתיים והן את העצמאיים ובעלי העסקים. מהי בדיוק קופת גמל? אז ראשית,

קרא עוד »
נטו תכנון פיננסי

נטו תכנון פיננסי

נטו תכנון פיננסי היא אחת החברות הגדולות והוותיקות בישראל בתחום הפיננסים. החברה מנהלת מספר ערוצים וענפים בתחום הפיננסים, ההשקעות ועוד, כאשר מטרת החברה והחזון שלה

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים