פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

בודק שכר

כל אחד אשר פותח עסק חדש או שיש לו חברה פעילה במשך מספר שנים, יודע למה הוא צריך לעבוד עם עורכי דין ורואי חשבון. אלה דברים מובנים מאליהם בסביבה עסקית, בין אם מדובר בסביבה קיימת או סביבה חדשה. 

אך מה שהרבה מאוד מעסיקים, בוודאי חדשים, אינם בהכרח יודעים, שעליהם גם לעבוד עם בודק שכר. בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן מזדמן, מעת לעת. 

בודק שכר הוא איש מקצוע חיצוני, אשר תפקידו לוודא שהמעסיק משלם לעובדים שלו את המשכורות שלהם כמו שצריך, על פי חוק, על פי הסכם העבודה שיש לו איתם. אומנם כל מעסיק בטוח שהוא עושה זאת, ואכן מרבית המעסיקים משלמים לעובדים שלהם את מה שמגיע להם, אך על מנת שלא יווצרו בעיות ולא יהיה מצב בו העובד מגלה שהמעסיק לא שילם לו דברים מסוימים שהוא מחויב על פי חוק, יהיה נכון מצידו לשכור בודק שכר מקצועי. 

למה חשוב להעסיק בודק שכר

תשלום משכורת לעובד, בין אם מדובר בעובד רגיל ובין אם מדובר בעובד קבלן, כלומר עובד דרך חברה חיצונית, הוא לא דבר פשוט בהכרח. הרי מלבד המשכורת הרגילה, יש להכניס אלמנטים שונים, החל מימי מחלה, דמי הבראה, פנסיה, יש להתייחס לנושא של חוק שעות עבודה ומנוחה וכדומה. 

על מנת שהמעסיק לא יפספס שום פרט ולא ימצא את עצמו בסיטואציה בה הוא נדרש להתמודד עם תשלומים ועלויות שונות, אשר יכולים לפגוע בתפקוד העסק ובמוניטין שלו, יהיה נכון מצידו להעסיק גורם חיצוני, אשר יוודא שאכן הכל מתבצע כשורה. 

בודק שכר יוכל לבצע זאת עבורו וכן לספק לו דוח מלא בנושא, כך הוא גם יוכל להוכיח שאכן כל התשלומים בוצעו ואם יש ליקויים, אז הוא יוכל לתקן אותם. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים