פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך לבחור קרסוליות לגבר?

אחד מסוגי הגרביים הנפוצים ביותר הם הקרסוליות. קרסוליות הן גרביים קצרות מאוד וכמו שאפשר להבין מהשם שלהן – מיועדות לכסות את כף הרגל עד לקרסול בלבד. למרות שנראה שאין הרבה מה לדעת בעניין רכישת קרסוליות באתר פוזמק, עדיין יש כמה נקודות שכן חשוב לזכור.

קרסוליות – מתי משתמשים בהן?

קרסוליות הן כאמור גרביים קצרות מאוד שמגיעות רק עד לקרסול ולכן הן לא מיועדות לחימום הרגליים בימים קרים, אלא משתמשים בהם כאשר יש צורך לכסות את כף הרגל בלבד. השימוש הנפוץ בקרסוליות הינו כאשר נועלים נעליים סגורות, ויש צורך לגרוב גרב כלשהיא מבלי שזו תציץ אל מעבר לנעל. כמו כן, משתמשים בקרסוליות כגרבי לילה בלילות קרים בהם לא נעים לישון עם רגליים חשופות.

בחירת מידות נכונה – במיוחד בקרסוליות

חשוב מאוד לבחור בגרב במידה מתאימה במיוחד כאשר מדובר בגרביים קצרות כדוגמת קרסוליות. ולמה? מכיוון שהקרסוליות הינן גרביים שמיועדות לכסות רק את כף הרגל עד לקרסול, הרי שאם תגרבו גרביים במידה קטנה, הן לא תגענה עד לקרסול ולא תכסינה את כף הרגל. ולעומת זאת, אם תבחרו בקרסוליות במידה גדולה מידי, הן תהיינה ארוכות ותצצנה מבעד לנעל, מה שאתם כנראה לא ממש רוצי שיקרה.

קרסוליות איכותיות לגבר – היכן קונים?

בשנים האחרונות ישנו טרנד מעניין של מכירת גרביים בחנויות שונות כמו סופרים גדולים, בזאר מציאות, חנויות צעצועים וכדומה. חנויות אלו מוכרות גרביים זולות כמוצרי קופה ומאפשרות לאנשים להצטייד בהם במקרי חירום. אך כמו שאמרנו, מדובר בגרביים זולות ובדרך כלל גם לא איכותיות מי יודע מה… על כן, כאשר מעוניינים לרכוש קרסוליות איכותיות לגבר, לא מומלץ לעשות זאת בסתם חנות, אלא לגשת לחנות ייעודית – חנות בגדים או חנות גרביים – ושם לבצע את הרכישה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים