הצילו! עלה לי הביוב בעסק! מה אני עושה עכשיו?

שירותי ביובית

לעיתים קורה שהביוב עלול להפר את השלווה והתפעול של העסק. לדוגמה, מה יקרה לבעל מסעדה שעלה לו הביוב באמצע היום? ריח לא נעים מתפשט לפתע בחלל המסעדה, ומתקבל דיווח שיש הצפה מכיוון המטבח והשירותים. המסעדה השוקקת מתרוקנת ברגע, האורחים מקבלים תחושת אכזבה ועוזבים את המקום, כשבעל המסעדה יודע שאי אפשר לחייבם ושהוא אינו יכול להמשיך לקבל עוד אורחים, מה שמאלץ אותו לשלוח את המלצרים הביתה על חשבונו, ולסגור את המסעדה מוקדם. עתה הוא בפני צרה אמיתית – הוא צריך לפתור את הבעיה במהירות, עליו לתקן את הבעיה ולבצע ניקיון יסודי במקום – מה שעלול להוביל לסגירת המסעדה לפרק זמן לא מבוטל.

מלבד סגירת המסעדה הוא עלול להיתקל בנזק תדמיתי: הרושם הרע וחוסר האמון שייווצרו ממקרה כזה, עלולים לקלקל באחת עבודה של שנים במוניטין של המקום. לעיתים ישנם נזקים ישירים: הצפה עולה ומגיעה עד למחסן האוכל, למקררים ולמכשירי החשמל, למערכות הישיבה ולטפטים שבקירות  – ולהרוס אותם. במקרים קיצוניים יותר, עלול להיווצר גם נזק בחשמל או בתשתיות. 

תרחיש כזה יכול להיות בכל סוג עסק, החל מסופרמרקטים וחנויות בגדים וספרים, ועד מקומות בילוי. בשל זה מומלץ לא לסמוך על המזל ולהיות ערוכים תמיד לתרחיש שכזה.

קראו על שאיבת הצפות

כך תמנעו נזקים שכאלו

לכן כדבר ראשון, מומלץ מאוד לבחור בעל מקצוע אמין, שזמין תמיד בקרבת העסק. כאשר קורה כזה מקרה, אתם תהיו לחוצים בזמן בכדי לברר מי המקצוען ומי היקרן, לכן את שלב הבירורים כדאי לעשות כבר מראש, ואת המספר שתבחרו תשמרו ברשימת מספרי החירום. כדאי לדעת, שמקרי הביוב במגזר העסקי לרוב מסובכים ומורכבים יותר מהמגזר הפרטי, ולכן לא תמיד האינסטלטור שנתן מענה אצלכם בביתכם הפרטי ידע לתת מענה גם בעסק, לכן בחרו בחברה המתמחה במגזר העסקי, בדקו באתר שאיבות אקספרס

מומלץ תמיד להזמין ביקורת אחת לכמה חודשים. מלבד זאת, אם יעלה לכם אפילו חשד קל, לא כדאי להתעלם אלא להזמין אותו מיד שיסקור את המצב. כך תוכלו ליהנות משקט בגזרה הזאת אצלכם בעסק. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפרויקט של ניב נינבורג שיחבר NFT עם המרחב הפיזי
אם בעבר הוכחת הבעלות על NFT הייתה מתבצעת בעיקר במרחב הווירטואלי, אז הרי שהפרויקט החדש של ניב נינבורג,...
קרא עוד »
פבר 08, 2022
שכר מפתח c – האם מחיר הלימודים שווים את המשכרות?
כולם היום רוצים להיכנס לתחום מפנק ומתגמל במיוחד – שוק הייטק הישראלי קורא להמון צעירות וצעירים שיש...
קרא עוד »
מרץ 23, 2022
החשיבות בפניה למשרד תיווך בצפון הארץ
פנייה למשרד תיווך בצפון הארץ חשובה מסיבות רבות. אחת הסיבות היא שיש יותר מתווכים באזור זה מאשר בכל...
קרא עוד »
ספט 07, 2022