שקיות אלבד ממותגות

רוצים לשווק את העסק שלכם הרבה יותר מכפי שהוא היום? יש לנו את הנוסחה המנצחת לזה; שקיות אלבד ממותגות בהזמנה אישית, זה בדיוק שאתם צריכים. אז עזבו רגע את הפרסום הרישתי, ועברו לפרסום שעובד באמת.

שקיות אלבד ממותגות |

אין ספק שיש מהומה וחילוקי דעות לגבי שיווק מקוון לעסקים, אבל יזמים וצוותי השיווק עדיין לא ניצלו שיווק אפקטיבי לא מקוון כמו שימוש בשקיות אלבד לקידום מכירות עם לוגו. 

זוהי אסטרטגיה מפתה עבור לקוחות פוטנציאליים מכיוון שהם מקבלים את המסר השיווקי בזמן שהם צורכים את המוצר. אין כמו שיווק שהלקוחות שלכם מסתובבים איתו ברחוב כמו שהם יעשו עם שקיות אלבד עליהן מודפס תוכן שיווקי.

למה הכי כדאי לשווק באמצעות שקיות אלבד? |

חדשים בשיווק? כדאי לכם לנסות את אסטרטגיית השיווק הזו בגלל היתרונות הרבים שהיא מביאה לחברה. בין היתר, חברה צריכה לייצר תיקים איכותיים כמו תיקי גב, שקיות אלבד ממותגות לקניות, תיקי שרוך, ובעצם על תיק וחפץ נשיאה אחר.

הם שימושיים |

תיקים מודפסים עם לוגו, עשויים מחומרים לשימוש חוזר ואלה הגדולים מספיק, יהיו שימושיים למשתמש ויצרו עבורכם עוד פרסום חינמי. אנשים אוהבים נוחות, ותיקים כאלה כשהם ממותגים, הם יתרון גדול. 

זיהוי מותג מוגבר |

תארו לעצמכם כמה אנשים יראו את שם המותג שלכם, כאשר אדם ישתמש בתיקים הממותגים שלכם בפעילויות היומיומיות שלו. מלבד זה שהם יראו את הלוגו המודפס, הם גם יהיו סקרנים לדעת יותר על המותג הזה שיכול להרשות לעצמו להקל על חייהם של אנשים עם תיקים שימושיים מאוד. 

לתיק מותאם אישית המשמש לקניות, שהוא בעצם שקית בד ממותגת, יש יתרון עצום שכן הוא יהיה כלי השיווק שלכם שאותו בכלל יבצעו הלקוחות שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואות למוגבלים בבנק ישראל
הגבילו אתכם בבנק ולא יודעים מה לעשות? אם אתם נמצאים במצב שבו אתם פשוט חייבים הלוואה בדחיפות, אז אתם...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
הרצאות "חשיבה" למנהלים חושבים – האתגרים העתידיים בעולמות הניהול
Challenges in the management worlds - "Thinking lectures" for thinking managers כחברה לייעוץ ארגוני הדרכה ושיפור תהליכים מול מנהלים...
קרא עוד »
פבר 06, 2021
ביטוח חנות באשדוד
אין ספק כי תחום הביטוח רק הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, היות ומדובר על תחום הכרחי, שהפך לחלק בלתי...
קרא עוד »
ספט 29, 2020