פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מהם מקורות המימון שמתאימים לעסק שלך?

ניהול גיוס כספים

הקמת עסק היא לא דבר קל, זה לא עניין פשוט, יש שיאמרו, זה לא לעניין לחלשים, בוודאי כשצריך לחשוב על מקורות מימון אפשריים לשם הקמתו ושימורו במהלך השנים.

כיצד מגייסים כסף ומנהלים אותו בצורה נכונה?

עוד בטרם אנחנו חושבים על מקורות מימון אפשריים לעסק, חשוב להכיר דרכים עבור ניהול גיוס כספים לעסק. אנחנו לא יכולים רק ליהנות ממקורות שונים מבלי לנהל אותם כמו שצריך. אחרת הכסף ייאבד, אנחנו לא נדע כמה קיבלנו, מה עשינו איתו, ייתכן מאוד שאנחנו לא נדע כמה יש לנו, ומה אנחנו עוד צריכים לעשות איתו.

לפני שנציג כמה דוגמאות למקורות מימון לעסק, חשוב לומר עוד, שכל בעל מקצוע, כל בעל עסק, יחפש מן הסתם מקורות שמתאימים לו, בין אם זה על פי צרכיו, על פי יכולותיו וכן על פי פרמטרים אחרים שיכולים להשפיע על תהליך הגיוס מחד ותהליך ההחזר, אם יש צורך בכך, מאידך. בכל מקרה ברור למדי, שחייבים לבחון כל מקור וכל אפשרות בשביל שנוכל להשתמש בכסף בצורה נכונה.

מקורות מימון אפשריים לעסק שלנו

בנקים

מן הסתם, אם אנחנו נדרשים להלוואה כזו או אחרת, הרי שהבנק הוא המקור העיקרי והגדול ביותר ממנו אנחנו נוכל לגייס אותה. נציג בפנינו בקשה להלוואה, נסביר לו בדיוק מה אנחנו רוצים מחפשים ולשם מה, בתקווה שנוכל לקבל בתנאים נוחים.

מקורות חוץ בנקאיים

עוד מקור איכותי לגיוס כספים הם דרך גוף חוץ בנקאיים, אלה מאפשרים לנו לקבל הלוואות בזמן מהיר יותר מהבנק, לעיתים תוך ימים ספורים, אך התנאים יהיו שונים. כל מקור יכול לקבוע את התנאים המתאימים לו.

משפחה/חברים

מי שיכול לגייס כספים ממקורות קרובים, בני משפחה וחברים, בלי להתבייש ובלי לחשוש, וכמובן בסכום המתאים, אז זה הפתרון עבורו. בהנחה כמובן שזה יתאים לו.

הון עצמי

אפשר כמובן תמיד להביא כסף מהבית. זו לא המלצה, מאחר וישנה טענה האומרת שזה עלול לייצר לחצים פנימיים, אך יש מקרים בהם זה הכרחי וזה יכול לעזור להתמקדות בעבודה על העסק בצורה נכונה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים