פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך בוחרים חברת סליקה?

איך בוחרים חברת סליקה?

בשנת 2020 כאשר כמעט על פעולה שאנו מבצעים נעשית מהבית – חשוב שלבעלי עסק יהיו שירותי סליקה: בין אם הם עובדים מהבית ובין אם במקום עבודה אחר מרוחק יותר. לקוחות שמבצעים רכישות או עסקאות, מחפשים את הדרך היעילה ביותר לבצע את העסקה: כך שרבים  מבעלי העסקים בוחרים ומתחברים אל שירותי סליקה. אבל כיצד בוחרים חברת סליקה? ומה זה בכלל השירות הזה?

 

שירותי סליקת אשראי – מה זה אומר

אם כבעלי עסקים התרגלתם לחייב לקוחות בצ'ק במזומן או בבית העסק, כמו גם באמצעות העברה של האשראי במכשיר סליקה: הרי שכיום בעולם מתקדם, רבים מבעלי העסקים בוחרים שירות סליקה המאפשר תשלום מרחוק. 

השירות מספק את היכולת לחייב לקוחות בטלפון עם מספר כרטיס אשראי או לבצע חיוב ישיר מהנייד. בין היתר שירותים כאלה יספקו עמודי תשלום מאובטחים לעסק, דפי נחיתה עם טופס תשלום, התאמה לאתרי מסחר מקוונים, תודעת שירות גבוהה ותשלום מהיר, ובכך קבלת הכסף ישירות לחשבון הבנק. 

כיצד בוחרים חברת סליקה?

בשל הביקוש לשירות הזה, יש לא מעט חברות שמציעות שירותי סליקה (בדקו שירותי סליקה לעסקים באתר קרדיט2000). אם אתם כבעלי עסקים מחפשים את החברה הטובה ביותר שתאפשר את הרישות, כדאי שתשימו לב לכמה דגשים: 

התאמת המערכת – וודאו כי המערכת שמציעים לכם מתאימה לסביבת העבודה שלכם. 

שירות – חשוב לבחור חברה שיש לה שירות לקוחות ושירותי תמיכה טובים וזמינים. 

אבטחת מידע – בחרו חברה ששמה את אבטחת המידע שלכם כמטרה חשובה ומספקת עם תשלום בטוח ומאובטח. 

לסיכום, על מנת שניתן יהיה לבחור שירות סליקת אשראי בצורה הנכונה והנבונה ביותר – יש לשים לב לדגשים שציינו כמו גם לתשלום חודשי, לעלויות, ליעילות, ריביות על כל חיוב ולשאר קריטריונים שקשורים לשירות. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים