פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

בועז דקל

אנשים רבים מאמינים שהקמת עסק היא תהליך מסתורי. הם יודעים שהם רוצים להקים עסק, אבל הם לא יודעים מה הצעדים הראשונים לנקוט בהם. במאמר זה תגלו, כיצד להשיג רעיון לעסק – כיצד אתם מבינים בדיוק מה אתם רוצים לעשות ואז כיצד לנקוט פעולה בעניין.

יזם עסקי – בועז דקל 

לפני שנתחיל, נבהיר נקודה אחת: אנשים תמיד תוהים לעצמם אם זה זמן טוב להתחיל את הרעיון העסקי שלהם. לא כולם יודעים איך עושים את זה על הצד הטוב ביותר. בועז דקל הוא יזם עסקי שיכול להוביל אתכם בדרך הבטוחה לפיתוח העסקי שלכם.

העובדה היא שאף פעם אין זמן רע לפתוח עסק. ברור מדוע זה חכם להשיק עסק בתקופות כלכליות חזקות. לאנשים יש כסף ומחפשים דרכים להוציא אותו. אך פתיחת עסק בתקופות כלכליות קשות או לא בטוחות, יכול להיות חכם באותה מידה. 

מתי לפתוח עסק? 

אם אתם עושים את שיעורי הבית שלכם כמו שצריך, ככל הנראה יש צורך בעסק שאתם פותחים. מכיוון שאנשים רבים אינם ששים להשיק עסק בתקופות קשות, לעסק החדש שלכם יש סיכוי טוב יותר לשרוד – דווקא בתקופות כאלה.

איך מתחילים רעיון לעסק? 

ראשית, הוציאו גיליון נייר וכתבו בחלקו העליון "דברים עלי". רשמו חמישה עד שבעה דברים על עצמכם – דברים שאתם אוהבים לעשות או שאתם באמת טובים בהם.

הרשימה שלכם עשויה להראות כך: "אני ממש טוב עם אנשים, אני אוהב ילדים, אני אוהב לקרוא, אני אוהב מחשבים, אני אוהב מספרים, אני טוב בלעלות על מושגים שיווקיים, אני פותר בעיות". פשוט רשמו כל מה שעולה בראשכם כפי שעשב בתחילה היזם בועז דקל, זה יעזור לכם לקבל החלטות טובות יותר בחיים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים