פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

יוסי שדה וחוות שדה בר – פרטים שכדאי לדעת

יוסי שדה

בשנת 1998 הצליח יוסי שדה לעשות משהו שונה. משהו שאף אחד לא חשב שניתן לעשות בצורה כל כך מוצלחת. הוא הקים את חוות שדה בר, לאחר שקיבל את הקרקעות מהחטיבה להתיישבות, ומיד לאחר מכן התחיל לאפשר לבני נוער במצוקה להגיע אל החווה ולמצוא בה מקום בטוח לגור בו ולהתקדם לחיים טובים יותר.

מקלט בעבור בני נוער במצוקה

חוות שדה בר הוקמה על ידי יוסי שדה והיא מהווה בעבור בני נוער במצוקה אשר זקוקים למקום חם לישון בו בלילה. כמו כן, החווה מהווה מוקד בו בני הנוער מקבלים מענה חינוכי וזאת כדי שיוכלו להתמודד עם האתגרים השונים של החיים ובצורה הרבה יותר מוצלחת וחלקה. לפיכך ניתן לראות בבירור כי יוסי שדה מסייע לאותם בני הנוער בכל המובנים הקיימים.

טיפול בחיות שנמצאות בחווה – תועלת ענקית

יתרון משמעותי של הימצאות בחווה בעבור בני הנוער זה הקשר עם בעלי החיים. הטיפול באותם בעלי חיים והקשר הישיר אתם מאפשר להם להתחבר לדברים הפשוטים בחיים, להירגע ולראות כל דבר בפרספקטיבה שלא הכירו עד כה. ללא ספק ניתן לראות בבירור כי התעסקות עם בעלי החיים וטיפול בהם זו אחת הפעילויות האהובות ביותר על ידי בני הנוער שנמצאים בחווה.

יחס משפחתי לכל צרכי בני הנוער

נקודה אחרונה שנרצה לציין זה את היחס שמקבלים בני הנוער בחווה. כל אחד מבני הנוער זוכה ליחס נעים ומשפחתי, דבר שמסייע להם להחזיר את המוטיבציה והרצון להצליח בחיים. הידיעה שבני הנוער אינם עומדים לבדם מול האתגרים השונים בחיים עושה עבורם את ההבדל והחווה של יוסי שדה מאפשרת להם לחוש זאת ובגדול, דבר שהנו בעל משמעות עצומה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים לבודק תוכנה

אם בעבר אנשים היו מעצבים ומכינים את קורות החיים שלהם באופן עצמאי, הרי שכיום אפשר לשלם סכום סימלי בעבור תבניות עיצוב מוכנות להכנה של קורות

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים