פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

למה משמשת אמבטיה מלבנית מפלסטיק?

מרבית האנשים שישמעו את המילה אמבטיה ידמיינו את המקלחת שהם עושים בסופו של יום עבודה מעייף כאשר הם חוזרים הביתה. אך כאשר מדברים עם מישהו שחלק ניכר מהזמן שלו מבלה בין פסי ייצור ומפעלים, הוא מבין שאמבטיה היא גם משהו אחר. אמבטיה מלבנית מפלסטיק היא אולי דומה במראה שלה לאמבטיה בה אנחנו עושים מקלחת בבית, אך המטרה שלה שונה לחלוטין. אמבטיה כזאת משמשת בתהליך הייצור עבור החומרים שבהם משתמשים לציפוי של מוצרים שמיוצרים במפעל.

 

למה משתמשים באמבטיה המלבנית?

האמבטיה משמשת במהלך תהליך הייצור של מגוון רחב של מוצרים להם נדרש ציפוי כזה או אחר. זה יכול להיות הציפוי הסופי הנראה לעין, או ציפוי ביניים הנועד להגנה על המוצר. כך או כך, מדובר על אמבטיה שהיא במרבית המקרים מלבנית, אך יכולה להיות גם בצורה אחרת לפי דרישתו של הלקוח והצרכים הייחודיים שלו, והיא משמשת עבור החומרים בהם משתמשים לציפוי המוצר שמיוצר בפס הייצור. סוגים של מתכות אשר אופייניות לתהליכי ציפוי במקומות רבים התעשייה הן למשל – נחושת, כרום, זהב, ניקל ועוד.

צריכים מיכלים וצנרת לתעשיה? צרו קשר >>>

למה מייצרים את האמבטיה מפלסטיק?

האמבטיות המיועדים לאחסון החומרים הללו, מיוצרות במקרים רבים מחומר כמו פוליפרופילן אשר מתאים בצורה מושלמת עבור מרבית החומרים המיועדים לציפוי. היתרונות בשימוש באמצעות פוליפרופילן הן רבים, ובהם העלות הנמוכה יחסית של החומר, העמידות הרבה שלו בפני כימיקלים שונים אשר בהם משתמשים במקרים רבים עבור הציפויים, וכן העובדה כי לחומר עמידות רבה בפני לחות ומים והוא אינו מחליק או מתקלקל במגע עם מים. בנוסף, הוא יכול לעמוד בצורה טובה בשינויים מהירים של טמפרטורה. כמו כן, הפוליפרופילן נחשב לחומר גמיש ונוח לעבודה, מה שמאפשר ליצור את התבנית הדרושה ללקוח בצורה קלה ופשוטה.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פסילה מנהלית

פסילה מנהלית היא פסילה של רישיון נהיגה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל ורשות הרישוי. מהן סוגי הפסילה המנהלית? מתי נהג יואשם וייפסל פסילה מנהלית? מהם

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים