באיזה גיל נהוג להעביר תינוק מעריסה למיטת תינוק?

מיטת תינוק

הבייבי שלכם גדל? מתלבטים האם כבר הגיע הזמן להעביר אותו מהעריסה שהייתה שלו עד עכשיו למיטת תינוק גדולה יותר? האמת, אני מבינה אתכם. כי גם אני באותה דילמה תמיד. אז היום אני כאן כדי לעזור לכם ולציין בפניכם מספר נקודות למחשבה אשר יסייעו לכם לקבל את ההחלטה מתי להעביר את התינוק מהעריסה אל מיטת תינוק!

ההבדל בין עריסה למיטת תינוק

קודם כל חשוב להבין מה ההבדל בין עריסה למיטת תינוק. למעשה, ההבדל העיקרי הוא מבחינת הגודל. עריסה הינה קומפקטית יותר ומתאימה בגודלה לתינוקות קטנים אשר אינם זזים בשנתם, אינם זוחלים ובמילים אחרות, תינוקות ששוכבים במקום אחד. מיטת תינוק לעומתה, היא יותר גדולה ומתאימה לתינוקות גדולים יותר. כך הם יכולים לנוע במיטה, לזחול בה, לשחק בתוכה ולהתגלגל בשינה כמה שהם רוצים.

עריסה גבוהה – רק לתינוקות שוכבים

מרבית העריסות מותקנות עם מזרון גבוה יחסית. זהו יתרון עבור הורים לתינוקות קטנים שאינם יכולים להתרומם בכוחות עצמם, ומונע מהם את הצורך להתכופף בכל פעם עד לקרקעית העריסה. מה שכן, זה מתאים רק לתינוקות שאינם יודעים לשבת או להיעמד. מכיוון שאז זה כבר עלול להיות מסוכן כי הם עלולים ליפול ממנה.

הילד מתיישב או נעמד? הנמיכו את גובה המזרון

בהמשך למה שכתבנו קודם לגבי גובה המזרון בעריסה, חשוב לציין כי קיימת אפשרות להנמיך את המזרון וכדאי לעשות את זה ברגע שאתם מגלים כי התינוק שלכם למד להתיישב או שהוא מתחיל לנסות להיעמד. ואם אתם מעוניינים למנוע ממנו לעשות 'קפיצת ראש' מסוכנת לעבר הרצפה, כדאי מאוד שתנמיכו את המזרון בזמן או לחילופין, תעבירו אות למיטת תינוק שמגיעה מלכתחילה עם מזרון בגובה נמוך.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.baby-lee.co.il!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכירו את מוצרי הפרזול של BLUM
כל שיפוץ או עיצוב הבית, החצר או הגינה הפרטית, עלול ליצור תקופות לחוצות ועמוסות. הכירו את מוצרי הפרזול...
קרא עוד »
יונ 07, 2020
הקריטריונים בבחירת מכונת כביסה
אין דרך חיים נטולת כביסה מלוכלכת, ובכל מקרה נצטרך מכונת כביסה (אלא אם כן אתם רוצים לשלם הון למכבסה בכל...
קרא עוד »
ינו 04, 2019
מה זה הסכם ממון בין ידועים בציבור
מאמר זה יעזור לכם להבין את החשיבות של הסכם ממון בין ידועים בציבור. זה גם יעזור לך להבין איך עושים הסכם...
קרא עוד »
פבר 13, 2023