באיזה גיל נהוג להעביר תינוק מעריסה למיטת תינוק?

מיטת תינוק

הבייבי שלכם גדל? מתלבטים האם כבר הגיע הזמן להעביר אותו מהעריסה שהייתה שלו עד עכשיו למיטת תינוק גדולה יותר? האמת, אני מבינה אתכם. כי גם אני באותה דילמה תמיד. אז היום אני כאן כדי לעזור לכם ולציין בפניכם מספר נקודות למחשבה אשר יסייעו לכם לקבל את ההחלטה מתי להעביר את התינוק מהעריסה אל מיטת תינוק!

ההבדל בין עריסה למיטת תינוק

קודם כל חשוב להבין מה ההבדל בין עריסה למיטת תינוק. למעשה, ההבדל העיקרי הוא מבחינת הגודל. עריסה הינה קומפקטית יותר ומתאימה בגודלה לתינוקות קטנים אשר אינם זזים בשנתם, אינם זוחלים ובמילים אחרות, תינוקות ששוכבים במקום אחד. מיטת תינוק לעומתה, היא יותר גדולה ומתאימה לתינוקות גדולים יותר. כך הם יכולים לנוע במיטה, לזחול בה, לשחק בתוכה ולהתגלגל בשינה כמה שהם רוצים.

עריסה גבוהה – רק לתינוקות שוכבים

מרבית העריסות מותקנות עם מזרון גבוה יחסית. זהו יתרון עבור הורים לתינוקות קטנים שאינם יכולים להתרומם בכוחות עצמם, ומונע מהם את הצורך להתכופף בכל פעם עד לקרקעית העריסה. מה שכן, זה מתאים רק לתינוקות שאינם יודעים לשבת או להיעמד. מכיוון שאז זה כבר עלול להיות מסוכן כי הם עלולים ליפול ממנה.

הילד מתיישב או נעמד? הנמיכו את גובה המזרון

בהמשך למה שכתבנו קודם לגבי גובה המזרון בעריסה, חשוב לציין כי קיימת אפשרות להנמיך את המזרון וכדאי לעשות את זה ברגע שאתם מגלים כי התינוק שלכם למד להתיישב או שהוא מתחיל לנסות להיעמד. ואם אתם מעוניינים למנוע ממנו לעשות 'קפיצת ראש' מסוכנת לעבר הרצפה, כדאי מאוד שתנמיכו את המזרון בזמן או לחילופין, תעבירו אות למיטת תינוק שמגיעה מלכתחילה עם מזרון בגובה נמוך.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.baby-lee.co.il!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שוק ההון למתחילים מה צריך לדעת
שוק ההון הוא אחד השווקים הרווחיים ביותר בעולם. הוא גדל בקצב מהיר ויש לו המון אפשרויות למשקיעים. להלן...
קרא עוד »
יול 31, 2022
בצעו השוואות מחירים לפני לקיחת יועץ משכנתא!
כיום, קיימים לא מעט יועצי משכנתאות שונים אשר יכולים להציע לכם את העבודה המקצועית והטובה ביותר על מנת...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
למה צריך בודק שכר?
כל אחד אשר פותח עסק חדש או שיש לו חברה פעילה במשך מספר שנים, יודע למה הוא צריך לעבוד עם עורכי דין ורואי...
קרא עוד »
אוק 09, 2020