פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מה חשוב לדעת על הסכם ממון לפני החתונה?

חשוב לקיים הסכם ממון לפני החתונה מסיבות רבות. אלה הדגשים שחשוב לכם לדעת. 

מה כולל הסכם ממון לפני החתונה

זה צריך לכלול את הדברים הבאים:

  1. איך ינוהל הכסף?
  2. מי ישלם על מה?
  3. מה קורה אם אחד מבני הזוג רוצה לעזוב את הנישואין?
  4. מה קורה אם תתגרשו או תיפרדו?
  5. כיצד יתחלקו החובות בין שותפים?
  6. מהן הזכויות של כל שותף מבחינת ירושה, צוואות ונאמנויות?

למנוע סכסוכים ומלחמות בחיים הזוגיים 

הסכם ממון לפני החתונה הוא דרך טובה למנוע סכסוכים בין החתן והכלה. זה עוזר להם לדעת למה הם נכנסים ומהן המחויבויות שלהם זה כלפי זה. הסכמי ממון מורחבים גם עוזרים לזוגות לקבל החלטות טובות יותר לגבי חייהם באופן כללי, למשל היכן הם רוצים לגור או כמה ילדים הם רוצים.

מהי המשמעות – הסכם ממון הוא חוזה בין שני אנשים שעומדים להינשא ומתכוונים לחיות יחד עד סוף חייהם. מדובר בהסכם הקובע מה קורה לרכוש ולנכסים של כל אדם במקרה של פרידה או גירושים. החוק מכיר בדרך כלל בכך שקיימת חזקה לפיה אלו הנכנסים לנישואין מתכוונים להישאר יחד לנצח, אך חזקה זו עשויה להתבטל. נסיבות אחרות כגון בגידה או אכזריות עשויים לקרות בחיים ואפשר להיערך מראש. הסכם ממון יכול לעזור לזוג לפני חתונתם בכך שיספק להם בהירות מסוימת על המצב הפיננסי של משק הבית העתידי שלהם וזה גם יעזור להם להבין כמה כסף הם צריכים לחסוך לעתידם. 

 

לסיכום, הסכם הממון הוא חוזה טרום נישואין בין שני אנשים שעומדים להתחתן או שכבר התחתנו. זהו מסמך כתוב המפרט כיצד יטופל נושא הכספים של כל אדם במקרה של גירושין, מוות או נסיבות בלתי צפויות אחרות.

צרו קשר עם עורך דין הסכם ממון>>>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים