פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

הסביבה הטבעית והקהילה בעיר, יכולים לעצב התנהגויות אנושיות. אנחנו מאמינים שהיקף העיר נקבע על ידי תכנון עירוני הנשלט על ידי כוחות הקהילה. כוחות אלו כוללים את ערכי הקרקע, פקודות התכנון והייעוד, מאפייני הנוף, מערכת התחבורה והסוגיות ההיסטוריות של העיר.

התחדשות עירונית 

החשיבות של התחדשות עירונית היא רבה מאוד והיא תורמת לניהול ופיתוח העיר מבחינות רבות כמו המצב הכלכלי שלה, הוצאות העירייה לרווחת התושבים, יצירת מסגרות לשימור ופיתוח כמו גם קהילתיות מובנית וחזקה יותר.

מה ההשלכות על המשקיעים בהתחדשות עירונית? 

ארגונים ציבוריים ופרטיים כאחד, צפויים להשקיע משמעותית בנכסים ובתשתיות, מה שמציע הזדמנות אמיתית למשקיעים להרוויח מתשתיות וקרנות נכסים.

חברות אשר בונות או מנהלות באופן פעיל את ערי העתיד הללו, במיוחד אלו הנסחרות בבורסה, עשויות להציע גם הזדמנויות השקעה טובות.

כדאי לשקול גם השקעה בפתרונות אנרגיה ירוקה, הן הקיימות והן בפיתוח. על ידי נטילת חלק בפרויקטים אלה, אתם יכולים לקצור את היתרונות של כלכלה עירונית.

מהן אפשרויות ההשקעה? 

קרנות תשתית משקיעות בשירותים, תחבורה, בתי ספר ופרויקטים אחרים שהם הליבה לקהילות שלנו. הם גם משקיעים בפרויקטים משמעותיים התומכים בצמיחה קהילתית לאורך שנים רבות.

יתר על כן, מכיוון שהתשתיות הן צורך בסיסי של כל קהילה, היא בדרך כלל אינה מושפעת מהמחזור הכלכלי. עם זאת, תשואות השקעה יכולות להיות מושפעות מהסיכונים של הפרויקט עצמו, כגון סיכונים תפעוליים וסיכונים רגולטוריים ממשלתיים.

השקעה בקרנות נכסים 

יש הרבה קרנות נדל"ן רשומות להשקיע בהן, כאלה שיכולות לתת לכם נתח של נכסים למגורים ולמסחר כדי לגוון את תיק ההשקעות שלכם. חשוב להיות מודעים לכך שיש עוד יתרונות רבים לנושא של התחדשות עירונית בתל אביב למשל ולפיתוח הקהילה באזור מגוריכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פסילה מנהלית

פסילה מנהלית היא פסילה של רישיון נהיגה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל ורשות הרישוי. מהן סוגי הפסילה המנהלית? מתי נהג יואשם וייפסל פסילה מנהלית? מהם

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים