פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

אם לא בדירה במה שווה להשקיע

אם לא בדירה במה שווה להשקיע

כולנו רוצים לחיות חיים טובים ורגועים, בלי לחשוש מפני מצב שבו לא נוכל לכלכל את עצמנו ואת בני ביתנו וכן להבטיח את עתידם הכלכלי של ילדנו. במדינה כה יקרה כמו ישראל, לא פשוט לשמור על רמת חיים גבוהה וגם אם עובדים שעות רבות בעבודה מסודרת ובטוחה באופן יחסי, לא תמיד הדבר מספיק.

כדי להעלות את רמת הביטחון ולאפשר שמירה על רמת חיים גבוהה, מחליטים אנשים רבים לבצע השקעה בטוחה ולהשקיע בנדל"ן. השקעה טובה בנדל"ן עשויה להקל מאוד על המצב הכלכלי של המשקיע, שכן ההכנסות מגיעות באופן שוטף וללא מאמצים, בעיקר אם נעזרים בחברות אחזקה מקצועיות שדואגות בין היתר לאתר שוכרים מתאימים, להעברת הכספים, לשיפוצים ותיקונים.

החשש הגדול – ההשקעה לא תשתלם בעתיד

 

יחד עם זאת, ישנו חשש גדול שעשוי למנוע מאנשים שמעוניינים להשקיע בנדל"ן לבצע השקעה – חשש שמא ההשקעה לא תשתלם בהמשך ואף תגרום לעוגמת נפש ופגיעה ברמת החיים. חשש זה ברור לגמרי, בעיקר במקרה שרוכשים נכס בישראל, בה מצב הנדל"ן בעייתי ביותר ומחירי הדירות נוסקים אל השמיים.

ניתן להגדיל את סיכויי ההצלחה ולבצע רכישה טובה ומניבה על ידי קבלת שירות מחברה שמתמחה בתחום ויודעת כיצד לאתר את המקומות בהם הביקוש לדיור גבוהה, הנכסים נמכרים במחירים משתלמים ואפשר לבצע עסקה בתנאים טובים.

אנגליה – לזהות את צרכי האוכלוסייה ולבצע עסקאות נדל"ן חכמות

 

כפי שצוין – עסקה טובה משמעותה רכישת נכס בתנאים טובים ותמורת תשלום נמוך ביחס לאזורים אחרים. כמו כן, חשוב לרכוש נכס שנמצא במיקום בו הביקוש אחר דיור גבוה.

כדי לאתר את הנכסים הללו יש לפנות אל חברה שמתמחה בנדל"ן ובאזור הספציפי שבו מעוניינים לבצע את ההשקעה. חברה מקצועית ואמינה נשארת עם היד על הדופק ויודעת כיצד לאתר את העסקאות הכדאיות. בקישור הזה ניתן למצוא מידע על השקעות נדל"ן גם בארה"ב.

ישנן מגוון סיבות שגורמות להשקעה באנגליה להיות כדאית: המיסוי באנגליה נוח מאוד בהשוואה למיסוי בישראל, המחירים נמוכים הרבה יותר מאשר מחירי הנכסים בישראל, שער הפאונד נמוך והתשואה גבוהה מאוד ביחס לתשואה שניתן להרוויח מהשכרת דירות ונכסים אחרים בארץ.

נוסף על כך, לא ניתן להתעלם ממאפייניה של אנגליה – מהתרבות העשירה, העבר המרתק, השפה האנגלית – שהיא שפה שנייה בישראל, הנופים הירוקים והיפים, רמת החיים הגבוהה ואלו הם רק חלק מיתרונותיה.

 

מעט על סוגי ההשקעות שניתן לבצע דרכנו

 

באנגליה יש ביקוש רב עבור דיור מוגן, שכן מספר המבוגרים עלה מאוד במהלך השנים האחרונות תודות לרפואה המפותחת ולעלייה ברמת המודעות בנוגע לשמירה על אורח חיים בריא.

מספר המבוגרים עתיד לגדול עוד יותר בעשורים הבאים ומכאן שהצורך עבור פתרונות דיור הולמים נמצא במגמת עלייה.

השקעות ביחידות חניה מהוות גם הן – כפי שנכתב, בין סוגי ההשקעות בהן אנו מתמחים, וכן השקעות בדירות לסטודנטים. באנגליה יש כידוע אוניברסיטאות מובילות שמושכות סטודנטים ממדינות שונות ברחבי העולם, ביניהם סטודנטים שמחזיקים בדרכון אירופאי ומעוניינים לנצל את זכאותם ללימודים בחינם או בתשלום מופחת.

גם השקעות בבתי מלון באנגליה כדאיות ביותר, שכן אנגליה אהובה על התיירים, לכן, הביקוש אחר החדרים נמצא במגמת בעלייה.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים