פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מחיר ניקיון – על פי מה נקבע?

שירותי פוליש וניקיון

שמירה על ניקיון הינה הכרחית לתפקוד תקין של כל בית מגורים משרד עסק, חלל תצוגה וכו'. הזנחה ולכלוך יגרמו לתחושות לא נעימות וירחיקו ממכם את האורחים והמבקרים, וזאת בנוסף לבעיות בריאות אשר עלולות לנבוע משאיפת אבק וטחב בקירות, או סכנת החלקה וחדירת מכרסמים ומזיקים. לכן ניקיון יסודי מומלץ מדי פעם ורצוי לפנות לחברה המתמחה בתחום שירותי פוליש ונקיון, אם אין לכם זמן פנוי או יכולת פיזית וכלים מתאימים.

ניקיון יסודי מבטיח שהחלל יישאר במצב תקין וערך הנכס יישמר. את תדירות הניקיון יש לקבוע בהתאם להתנהלות השוטפת בכל מקרה ספציפי.

במה תלוי מחיר הניקיון

מחיר ביצוע הניקיון על ידי חברה המתמחה בתחום – תלוי במספר פרמטרים. הנתון הרלוונטי הראשון הוא שטח החלל הדורש ניקוי, ופעולה זו הכרחית תמיד כאשר עוברים דירה ורוצים להיפטר מלכלוך שנשאר מהבעלים הקודמים ומהעברת החפצים שלכם. במקרים כאלה כדאי לכלול גם פוליש לרצפות. כמו כן אפשר לרכוש שירותי ניקוי קבועים, שמחירם ייקבע לפי תעריף שעתי. ראו כאן לדוגמה מחיר ניקוי דירה!

הניקיון מתאים גם לחללי תצוגה אולמות ומשרדים והמחיר ייקבע לפי גודל החלל, רמת הקושי של העבודה והבצועים הנדרשים לתיקון המצב. ניתן לנקות דירות בשיטות שונות, כולל ניקוי בתים בקיטור, וגם לבחירת השיטה יש השפעה על המחיר. שירותי הניקיון חייבים להתאים בין השיטה לתוצאה המבוקשת ואסור שיובילו לנזקים בבית.

בחירת חברה אמינה

ניקיון דירה או משרד הוא פעולה קריטית, וניקיון לקוי ייצור בעיות מיידיות בתחזוקת הנכס, עלול לגרום לפגיעה ברכוש ויחייב הוצאות נוספות. לכן מומלץ לשכור את שירותיה של חברה אמינה, שנציגיה יסבירו לכם היטב את צורת הניקוי ויציגו הוכחות לניסיון ומקצועיות של הפועלים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יועץ שיווק

יועץ שיווק

אתר אינטרנט או עסק פיזי, כדי להתקיים, חייב לעשות פעולות שיווקיות כדי להביא את הרעיונות שלו לידי ביצוע ולהציג אותם לקהל היעד שלו. יועץ שיווק,

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים