מה עושה מאמנת עסקית? העיסוקים העיקריים

מאמנת עסקית

יש כיום כל כך הרבה אנשי מקצוע ואנחנו לפעמים לא ממש מצליחים להבין מהם תחומי העיסוק של איש המקצוע. מה הוא בעצם עושה בחיי היום יום שלו? למי הוא מציע שירות ואיזו תועלת הוא בכלל מביא לעולם? אחד מאנשי המקצוע הללו הוא מאמן עסקי. הבה ונבין מה עושה מאמנת עסקית (ראו כאן) ואילו שירותים היא מציעה ובמה היא בעצם עסוקה במהלך היום יום.

תחומי העיסוק העיקריים של מאמנת עסקית

  • אימון בעלי עסקים – כל בעל עסק מתמודד עם אתגרים רבים. המציאות העסקית בימינו מאתגרת ביותר, והיא מציבה את אנשי המקצוע מול צורך להיות יעילים מאוד ולעבוד באופן הממוקד ביותר. מאמנת עסקית מבצעת תהליכים ואימונים אשר מקנים לבעל העסק את היכולת לקבל החלטות בצורה טובה יותר, לנהל את העסק שלו טוב יותר, ובשורה התחתונה להרוויח יותר.
  • אימון מנהלים – כל מנהל חייב לדעת איך להחזיק את שרביט הניהול בידיו. מלבד זאת עליו לשפר ביצועים ולרכוש כלים אשר יאפשרו לו להתנהל טוב יותר. מאמנת עסקית טובה תוכל לנווט תהליך אימון באופן יעיל, כך שכל מנהל יקבל את הכלים לעשות את עבודתו טוב יותר.
  • אימון אנשי מכירות – תהליך מכירה הוא תהליך קשה ומאתגר. במציאות התחרותית בת ימינו לא קל למכור לקוחות. לשם כך עוברים אנשי מכירות תהליכי אימון ממוקדים בהם הם לומדים איך לנהל שיחת מכירות. איך להתמודד מול לקוחות וכיצד להצליח בסופו של דבר למכור יותר.
  • אימון צוותים – מאמנת עסקית מעבירה סדנאות אימון לצוותים במקומות עבודה. כאשר המטרה היא לשפר את היכולות האישיות של כל אחד מהם. וזאת כדי למקסם הכנסות, להפחית הוצאות ובזבוז משאבים ולהגדיל את התפוקה. כך העסק נעשה לרווחי יותר.

> קראו עוד על תקשורת בין אישית באתר של דורית קיי!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שוק ההון למתחילים מה צריך לדעת
שוק ההון הוא אחד השווקים הרווחיים ביותר בעולם. הוא גדל בקצב מהיר ויש לו המון אפשרויות למשקיעים. להלן...
קרא עוד »
יול 31, 2022
סקירה על סוגי סלטים לאירוח חלבי
כל אירוח איכותי ויוקרתי חייב לכלול מגוון רחב של סוגי סלטים שונים וצבעוניים. אם בעבר היה ניתן להסתפק...
קרא עוד »
אוק 16, 2018
מנטור עסקי – אשכרה עובד או שרלטנות?
יש נותני שירות שלפעמים נראה לנו שהם שרלטנים ולא ממש נותנים תמורה. למעשה יש כל כך הרבה נותני שירות...
קרא עוד »
אוג 30, 2021