פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ייבוש תת רצפתי – למה חשוב לעשות את זה

1321437-min

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בתחום האינסטלציה, היא ללא ספק בעיית נזילות. מדובר בבעיה שלא מעט אנשים מתמודדים איתה, בפרט אנשים שמתגוררים במבנים ישנים שהצנרת שלהם לא טובה, ישנה, בלויה, צנרת שחוקה שכבר איננה מתפקדת כמו שצריך, וכן מבנים שהאיטום שלהם איננו מספיק טוב.

אך מעבר לכך, גם אחרי שמתקנים את בעיית הנזילות, הרי שלא פעם אנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם בעיה אחרת והיא רטיבות מתחת לרצפה. מדובר על רטיבות שנותרת כלואה מתחת לרצפה, יוצרת לחות וזו עלולה לגרום לנזק משמעותיים למבנה עצמו ובפרט, היא יכולה לגרום לכתמים, ריחות, רטיבות, פגיעה באיכות האוויר במקום וכן לנזק משמעותי לאריחי הרצפה עצמם.

הרבה מאוד אנשים לא מודעים לכך, בין אם זה בגלל שהם אינם מבינים בתחום ובין אם זה בגלל שהאינסטלאטור שטיפל בנזילה ותיקן אותה, לא התייחס לכך או לא סיפר להם על הבעיה. מה שעלול להחריף את המצב זה, שאם לא יטפלו בבעיה באופן מיידי ומקצועי, הרי שזה עלול לגרום לנזק מאוד משמעותי למבנה ולמעשה, זה עלול לחייב את בעלי המקום לבצע שיפוץ רציני ומשמעותי.

 

כיצד עושים את זה נכון

על מנת לטפל בבעיה בצורה נכונה, הרי שיש לאבחן אותה תחילה ואז יש להבין כיצד אפשר לפתור אותה. לשם כך, אפשר להשתמש בחומרים שונים, אשר ייבשו את הרטיבות. כמו כן אפשר להשתמש באמצעים שונים שימנעו את הלחות, וכן ינקו את העובש או דברים אחרים אשר נוצרו במקום בינתיים.

התהליך איננו מורכב, אך חשוב מאוד שהוא ייעשה בצורה איכותית, מקצועית, חשוב שהוא ייעשה באופן מיידי מבלי שאנחנו נחכה עם זה זמן רב אחרי הטיפול בנזילות עצמה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כספומטים לעסקים

כספומטים לעסקים

היום ניתן למצוא לא מעט כספומטים לעסקים, אשר מסייעים להם לפתח ולקדם את העסק. אומנם רוב בעלי העסק לא מקשרים לרוב בין כספומט לבין פיתוח

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים