שיווק בפייסבוק – מה צריך לבדוק לפני שיוצאים לדרך?

שיווק בפייסבוק - מה צריך לבדוק לפני שיוצאים לדרך?

הרשת החברתית פייסבוק נחשבת לכלי חשוב בזירה הפרסומית והשיווקית בגלל היתרונות שהיא מביאה איתה. פייסבוק מאפשרת לעסקים לפתוח דפים בחינם. כאשר, בפועל, כל אחד מהם מהווה סוג של אתר קטן, אך יחד עם זאת דף זה אינו מהווה תחליף לצורך של בניית אתרים לעסקים. גולשים רבים  מעוניינים לקבל באמצעותם חוות דעת, רעיונות, המלצות ובמקביל להביע דעותיהם. משום כך, עסקים המקדמים את דפי הפייסבוק שלהם יזכו ביתרון חשוב בזירה זאת על אחרים. כל הרוצה לנצל את המדיה הזאת חייב לעשות זאת עם תכנון נכון ולפני הפרסום והשיווק לבדוק מספר נושאים כולל האפשרויות ליישומם.

  1. דף עסקי – ניתן להקים דף אישי, עסקי וקבוצה. לעסקים מומלץ דף עסקי בגלל היתרונות שהוא מביא עימו. כדלקמן: הקשר הוא חד סטרי. העוקבים מציפים את התוכן והבעלים אינם יכולים לראות אותו. אין הגבלה לכמות העוקבים, מספר אנשים יכולים לנהלו תחת אותו שם, ויש לכך גמישות בתפעולו. ניתן למלא אותו בתכנים שיווקיים, תמונות סרטוני וידיאו המלצות וקישורים וללא מידע אישי. דף זה יסייע גם לתהליכי קידום אורגני בגוגל של אתר העסק.
  2. קשר מקצועי לקבלת שירותים – מומלץ לקבל שירותי קידום מקצועיים ממומנים ואחרים עבור אירועים ותכנים נדרשים. תעריפי קידום אלו נמוכים יחסית לאלו המוצעים בגוגל וניתן לנצל זאת.
  3. קשר מקצועי לקופירייטרים המתמחים בנושא – כתיבה שיווקית לפייסבוק שונה מאשר זאת שנועדה לקידום אתרים והיא תמציתית וממוקדת יותר. המסר חייב להיות מועבר עם כמות מילים קטנה יותר ובדרך מסוימת.
  4. נוכחות – פרסום זה מחייב נוכחות מסיבית וקבועה. יש לוודא שיש את הזמן לכך. במידה ולא ניתן, יש למנות אנשים אשר תפקידם הוא להגיב במהירות לגולשים.

מומלץ לקבל ייעוץ, שירות וליווי מהמומחים של KillerMedia. שיווק אגרסיבי מסייע רבות לעסקים אשר שיווק בשיטה זאת מתאים עבורם והם מבצעים אותו כהלכה. הדבר מתבטא היטב ולטובה בתוצאות העסקיות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול ידע – איך עושים את זה הכי טוב?
ניהול ידע זהו תחום הכרחי בכל מפעל ובכל ארגון שחייב לתת מענה מקיף ואמין תוך סנכרון כל המערכות כולם...
קרא עוד »
פבר 16, 2023
איפה כדאי לקנות מערכות למקלחת?
בעידן הדיגיטלי, הנוחות של קניות מקוונות שינתה את האופן שבו אנו מרהטים ומקשטים את בתינו. כשזה מגיע...
קרא עוד »
אוג 08, 2023
מתי אפשרי לתבוע על הוצאת דיבה?
הוצאת דיבה הינה ההפרה של הזכות החוקתית שלכם על פי אשר נקבע בחוק, עבור שמכם הטוב ועבור כבודכם, וכן...
קרא עוד »
פבר 24, 2020