שיווק בפייסבוק – מה צריך לבדוק לפני שיוצאים לדרך?

שיווק בפייסבוק - מה צריך לבדוק לפני שיוצאים לדרך?

הרשת החברתית פייסבוק נחשבת לכלי חשוב בזירה הפרסומית והשיווקית בגלל היתרונות שהיא מביאה איתה. פייסבוק מאפשרת לעסקים לפתוח דפים בחינם. כאשר, בפועל, כל אחד מהם מהווה סוג של אתר קטן, אך יחד עם זאת דף זה אינו מהווה תחליף לצורך של בניית אתרים לעסקים. גולשים רבים  מעוניינים לקבל באמצעותם חוות דעת, רעיונות, המלצות ובמקביל להביע דעותיהם. משום כך, עסקים המקדמים את דפי הפייסבוק שלהם יזכו ביתרון חשוב בזירה זאת על אחרים. כל הרוצה לנצל את המדיה הזאת חייב לעשות זאת עם תכנון נכון ולפני הפרסום והשיווק לבדוק מספר נושאים כולל האפשרויות ליישומם.

  1. דף עסקי – ניתן להקים דף אישי, עסקי וקבוצה. לעסקים מומלץ דף עסקי בגלל היתרונות שהוא מביא עימו. כדלקמן: הקשר הוא חד סטרי. העוקבים מציפים את התוכן והבעלים אינם יכולים לראות אותו. אין הגבלה לכמות העוקבים, מספר אנשים יכולים לנהלו תחת אותו שם, ויש לכך גמישות בתפעולו. ניתן למלא אותו בתכנים שיווקיים, תמונות סרטוני וידיאו המלצות וקישורים וללא מידע אישי. דף זה יסייע גם לתהליכי קידום אורגני בגוגל של אתר העסק.
  2. קשר מקצועי לקבלת שירותים – מומלץ לקבל שירותי קידום מקצועיים ממומנים ואחרים עבור אירועים ותכנים נדרשים. תעריפי קידום אלו נמוכים יחסית לאלו המוצעים בגוגל וניתן לנצל זאת.
  3. קשר מקצועי לקופירייטרים המתמחים בנושא – כתיבה שיווקית לפייסבוק שונה מאשר זאת שנועדה לקידום אתרים והיא תמציתית וממוקדת יותר. המסר חייב להיות מועבר עם כמות מילים קטנה יותר ובדרך מסוימת.
  4. נוכחות – פרסום זה מחייב נוכחות מסיבית וקבועה. יש לוודא שיש את הזמן לכך. במידה ולא ניתן, יש למנות אנשים אשר תפקידם הוא להגיב במהירות לגולשים.

מומלץ לקבל ייעוץ, שירות וליווי מהמומחים של KillerMedia. שיווק אגרסיבי מסייע רבות לעסקים אשר שיווק בשיטה זאת מתאים עבורם והם מבצעים אותו כהלכה. הדבר מתבטא היטב ולטובה בתוצאות העסקיות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה קורס אוטומציה?
כאשר מתחילים להשוות מחיר בין קורסים באוטומציה, אתם צריכים לבדוק את הניסיון של המדריך, מה המסלול כולל,...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
נוטריון לספרדית
עורך דין שמתפקד אף כ- נוטריון לספרדית הינו אשר בעל כל מיני סמכויות והינו זה אשר עשוי לערוך אימות...
קרא עוד »
אוק 01, 2020
למה כדאי לקחת עורך דין לליווי יזמים?
עסקאות מקרקעין בישראל נחשבות מורכבות במיוחד. הן מצריכות בקיאות גדולה בתחומים שונים, כמו התנהלות מול...
קרא עוד »
אוק 05, 2021