פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

תיקון הליכונים – כמה זה אמור לעלות?

תיקון הליכונים - כמה זה אמור לעלות?

יש כל כך הרבה סוגים של הליכונים מעולם ובארץ, שכאשר נרצה לטפל באחד מהם, הדבר הראשון שישאלו הוא על החברה המייצרת של ההליכון. ידיעת סוג ודגם ההליכון שלכם, תעזור לשקלול המחיר אותו יגבו מכם על תיקונו.

תיקון הליכונים – כמה זה אמור לעלות? |

אין מחיר אחיד לתיקון וטיפול בהליכוני כושר אך כן ניתן להבין מהבעיה על התמחור הצפוי. הליכוני הכושר שיש בחדרי הכושר באים בשלל תכונות ודגמים כך שכשתרצו לטפל או לתקן אחד מהם, תצטרכו לומר לטכנאי את סוג ההליכון שלכם, כך הוא יוכל להכווין אתכם למחיר הצפוי. למידע נוסף על תיקון הליכונים היכנסו לאתר https://treadmill.co.il/.

תחזוקת הליכון רגילה |

שימו לב להליכון שלכם בכל שימוש. אם המנוע פועל בצורה גסה או שמשהו משפשף או מגרד אותו, הפסיקו את השימוש בו עד שתדעו את הבעיה. בצעו כל שבוע בדיקות תחזוקה פשוטות אלה:

בדקו את חגורת ההליכה והסיפון ואם יש עליהם סימני בלאי, וודאו שהוא מרוכז וישר. זה לא צריך להיות מיושר בצורה מושלמת, אבל זה יבטיח שהוא לא ישתפשף בצדדים. הקפידו להחליף גם את החגורה ברגע שהיא בלויה מדי ומחוספסת כדי להגדיל את אורך החיים של ההליכון בכללותו. במידה והפעולות לא עוזרות, מומלץ לפנות בהקדם אל טכנאי הליכונים באשדוד, רחובות או כל עיר אחרת הקרובה אל אזור מגוריכם.

שאיבת לכלוך מההליכון |

שאבו את השטח סביב המכונה ומתחתיה במידת האפשר. אם אתם משתמשים בהליכון שלכם באופן קבוע, אבק ופסולת יתחילו להצטבר בחלק האחורי של המכונה. חלק קטן ממנו הוא מחגורת ההליכה, אך רובו מסוליות הנעליים שלכם.

נסה לשמור על האזור סביב המכונה משיער חיות המחמד שלכם. מחצלות הליכון הן דרך נהדרת למזער את כמות שיער חיות המחמד, סיבי שטיח, לכלוך ואבק שנכנסים לתא המנוע. הפסולת יכולה לגרום להרס בלוח הבקרה והמנוע וכך לצורך של תיקון ההליכון ע"י איש מקצוע.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים