המרכז לתודעה פיננסית

בעידן של מידע בשפע ודעות רבות, קבלת החלטות פיננסיות נכונות הפכה למאתגרת יותר ויותר. הבלבול סביב עניינים פיננסיים מוביל פעמים רבות לקשיים בהשגת יעדים פיננסיים והבטחת עתיד יציב. מתוך הכרה בצורך זה בבהירות ובהכוונה, המרכז לתודעה פיננסית התגלה כמוסד מוביל המוקדש למתן ידע וכלים לעצמאות פיננסית ולתכנון.

צמיחה כלכלית

המרכז לתודעה פיננסית מונע על ידי הרצון לטפח צמיחה כלכלית עבור אנשים פרטיים ועסקים כאחד. על ידי הרכבת צוות מגוון של מומחים והצעת מגוון רחב של הרצאות וסדנאות, הם יצרו פלטפורמה המספקת פתרונות מותאמים לכל החלטה פיננסית, בין אם היא אישית, משפחתית או עסקית. התמיכה המקיפה שלהם מקיפה היבטים שונים של תכנון פיננסי, החל מהשלבים המוקדמים של הקריירה ועד פרישה ומעבר לכך.

מחויבות לגישה הוליסטית

בלב המרכז לתודעה פיננסית עומדת מחויבותם למתן ייעוץ פיננסי בגישה הוליסטית. הם מבינים שרווחה כלכלית משתרעת מעבר למספרים וחישובים בלבד. במקום זאת, הם שואפים לטפל בהיבטים הרגשיים הקשורים לכסף ולעזור לאנשים להתגבר על אמונות מגבילות שעלולות לעכב את הצמיחה הפיננסית שלהם. על ידי הכרה בכך שכסף יכול לעורר מגוון רחב של רגשות, הם מציעים לא רק ייעוץ פיננסי אלא גם תמיכה רגשית ללקוחותיהם.

מייסדת המרכז

מזל צובאלי, מייסדת המרכז לתודעה פיננסית, מביאה למוסד ניסיון עשיר. בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול, וכן תואר שני במנהל עסקים, עבדה מזל 36 שנים בענף הבנקאות. לאורך הקריירה סייעה ללקוחות בניהול כספם, קבלת הלוואות, התאמת משכנתאות, השקעות בשוק ההון ותכנון פרישה. האינטראקציות שלה עם לקוחות הדגישו את החשיבות של התייחסות לחששות רגשיים לצד ייעוץ פיננסי, מה שהוביל אותה להקים את המרכז לתודעה פיננסית.

מגוון שירותים

המרכז לתודעה פיננסית מציע מגוון שירותים לתמיכה ביחידים ובעסקים במאמציהם הפיננסיים. המומחיות שלהם מכסה תחומים כמו ייעוץ פרישה, הבטחת תכנון עכשווי לעתיד בטוח. הם גם מספקים כלים ואסטרטגיות לתכנון פיננסי, כולל אשראי ומשכנתאות, תוך התמקדות בהגדלת ההכנסה. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיוע בעבודות אקדמיות
הרבה אנשים מנסים לכתוב עבודות אקדמיות. עם זאת, אין להם את הזמן או הכישורים לעשות זאת. חלק מהעבודות...
קרא עוד »
ספט 01, 2022
קרן השתלמות: מכשיר החיסכון הכי טוב לעצמאיים בישראל
קרן השתלמות מהווה כיום את מכשירי החסכון הטובים ביותר הן עבור שכירים והן עבור עצמאיים. קרן השתלמות היא...
קרא עוד »
יול 24, 2019
מסמינימלי – כל פתרונות הייעוץ לעסק שלך
מחפש אחר ייעוץ לעסק בענייני מס או כל דבר אחר? פנייה אל חברת מסמינימלי תוכל לסייע לכם לקבל שירותי הנהלת...
קרא עוד »
אוג 17, 2021