פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

קורס צ'י קונג בתל אביב אצל אמיר פרלמן – להוריד הילוך בעיר הגדולה

קורס צ'י קונג בתל אביב אצל אמיר פרלמן

כל מי שמעוניין ללמוד קורס צ'י קונג בתל אביב, חייב להכיר את בית הספר של אמיר פרלמן. מדובר על אחד מבתי הספר המוכרים והמובילים ביותר בארץ, בזכות הרמה הגבוהה, צוות המדריכים המקצועי וכמובן היכולת לשלב בין לימודים תיאורטיים לבין לימודים מעשיים. זוהי דרך נפלאה ללמוד שיטה שתוכל להרגיע אתכם במקרה הצורך, להעניק לכם אנרגיות כאשר אתם מרגישים חלשים וכמובן לחזק את מערכת החיסון ואת התחושה הכללית. בית הספר מדיקל צ'י קונג ישראל קיים כבר 6 שנים והוא מעביר קורסים מקצועיים לצורך הכשרת מדריכי צ'י קונג. כמו כן, בית הספר מציע קבוצות תרגול למתרגלים וותיקים, על מנת לאפשר להם להמשיך לתרגל במסגרת קבוצתית וכמובן ללמוד סדרות חדשות.

קורס צ'י קונג בתל אביב אצל אמיר פרלמן – המקום המושלם לכל מי שרוצה להגיע לאיזון פנימי

אין ספק כי תל אביב נחשבת לעיר רועשת ודינאמית, אשר יכולה לגרום לכל אחד הנאות וחוויות בלתי נגמרות, אך גם חוסר שקט פנימי, חוסר סיפוק ותחושה של ריקנות. מי שמעוניין ללמוד כיצד להתמודד עם התחושות האלו, כיצד לחזק את הגוף ואת הנפש שלו, חייב להכיר את העולם הקסום של הצ'י קונג. באתר של אמיר פרלמן המעביר קורסים מקצועיים לצורך הסמכת מדריכי צ'י קונג בתל אביב. הקרוסים מסווגים לפי רמות, כך שלאחר שלומדים את הרמה הבסיסית, ניתן להיחשף לסדרות צ'י קונג מתקדמות ומורכבות יותר. קורס ההכשרה למדריכי צ'י קונג נמשך שנה אחת ולאחר מכן יש צורך להיבחן על סדרה אחת מתוך 5 הסדרות, אשר נחשבות לבסיס של הצ'י קונג הרפואי.

לסיכום, לימודי צ'י קונג בתל אביב יכולים לתרום המון לכל מי שמתעניין בתחום. זוהי דרך נפלאה להעמיק את הידע שלכם ולצאת עם תעודה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים