בדוק את עצמך: האם העסק שלך זקוק לייעוץ ארגוני?

ייעוץ ארגוני

אין ספק כי הדבר הקשה ביותר בעולם העבודה זה להקים עסק ועוד לשרוד אתו הרבה זמן. יש כל שנה אלפי אנשים אשר נאלצים לסגור את העסק שלהם פשוט בגלל שהם לא ניהלו אותו כמו שצריך. אתם צריכים להבין כי כל עסק צריך עזרה חיצונית שתסייע לו ותעזור לו לנהל את העסק. מנהל אשר מנסה להצליח בכוחות ידיו ייכשל בסופו של דבר גם אם הוא המנהל הטוב בעולם. כולנו חייבים עזרה מחברים או יותר נכון ממומחים אשר יגידו לנו מה לעשות בהתחלה וילוו אותנו לאורך זמן. עליכם להבין כי יועץ טוב יכול לשנות את המצב של העסק שלכם במאה שמונים מעלות וזאת עקב העובדה כי הוא ראה כבר הכול וכי הוא יודע הכי טוב מה נכון ומה לא נכון לעסק שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

קראו גם על: ייעוץ למשאבי אנוש

שימו לב לשיטת העבודה של היועץ הארגוני שלכם

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שבשוק יש הרבה מאוד אנשים אשר מתיימרים להיות יועצים ארגוניים אך בפועל הם יועצים ברמה נמוכה אשר לא כדאי לסמוך עליהם. אז איך אנו יכולים להחליט האם יועץ הוא טוב או לא? מה אנו צריכים לעשות בכדי לדעת זאת? אם כן אתם צריכים להבין כי עליכם פשוט מאוד לשים לב לשיטת העבודה של היועץ. עליכם לבחון את השיטה הזאת לעומק ואז להחליט האם היא מתאימה לכם או לא וכך תדעו האם היועץ הוא ברמה גבוהה או לא והאם הוא מקצועי דיו בכדי לסייע לכם או שמא יש להמשיך לחפש אחר יועץ אחר אשר עובד בשיטה יותר טובה ויותר מתאימה לכם.

שימו לב לאישיות של היועץ הארגוני

אך לא רק המקצועיות של היועץ חשובה אלא גם האישיות שלו. עליכם להבין כי אתם הולכים לבלות הרבה מאוד שעות עם היועץ וזה אומר כי אתם צריכים להסתדר אתו וזה גם אומר כי הוא צריך להיות אדם נחמד, חביב שנעים להיות אתו באותו חדר.

המידע באדיבות איה לחמי יועצים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין לגביית חובות – מתי נצטרך?
עורכי דין לגביית חובות מכונים לרוב כגוביי חובות. עורכי דין דרעי רייפר ושות' למשל מקבלים תשלום עבור...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023
תכשיטים בעיצוב אישי – להציע עם תכשיט מיוחד
קניית תכשיט יכולה להיות עניין יקר ומשגע שכן מגוון עצום של תכשיטים פזורים בכל פינה וחיפוש אחר כאלה...
קרא עוד »
ספט 08, 2019
עורך דין סיעודי – מה הוא עושה? 
עורך דין סיעודי מספק ייעוץ וייעוץ למטופלים סיעודיים. עורכי דין סיעודיים הם לרוב נקודת המגע הראשונה...
קרא עוד »
פבר 07, 2023