פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

אספקת קפה למשרד – איך ניתן להזמין משלוח למשרד?

אספקת קפה למשרד

לא ניתן היום לדמיין מקום עבודה שאין בו קפה. קפה הוא הרבה מעבר למרכיב תזונה, הוא סוג של הפוגה שמאפשרת לטעון אנרגיה מחדש. המשקה עצמו מכיל קפאין שהינו ממריץ ומחדד את המחשבה, ונהנים ממנו בהפסקות קפה לאורך היום אשר הפכו לנוהג שבשגרה.

הקפה גם מהווה הזדמנות, לאינטראקציה מאוד חשובה בין העובדים במשרד ולכן חשוב לשים לב שאזור הקפה יהיה אזור נוח ונעים לייצר שיחה בין העובדים. הרבה מאד פעמים, חברות משקיעות כסף בגיבוש עובדים לאורך השנה, אבל הרבה יותר חשוב לשים תשומת לב על הגיבוש של העובדים היומיומי סביב פינת הקפה.

אספקת קפה למשרד – איך ניתן להזמין משלוח למשרד?

לאור החשיבות הרבה של הקפה, בעת הזמנת אספקה של קפה למשרד, מקומות עבודה מאפשרים היום לעובדים לבחור מבין מספר סוגי קפה כולל למשל קפה מגורען או קפה נטול קפאין. כמו כן מקומות עבודה מסוימים, מחזיקים גם מכונות קפה כמו למשל מכונות קפסולות אשר מעצימות את החוויה.

הזמנת הקפה מעולם לא הייתה פשוטה וקלה יותר ולכן חשוב מאוד שנבחר ספק, אשר חווית ההזמנה ממנו ורמת השירות תהיה גבוהה ביותר. כמו כן, חשוב שהספק שנבחר יהיה זמין והמשלוחים יהיו מסודרים ומהירים. בתוך כך נרצה לוודא, שגם הנהלת חשבונות שלנו תוכל לקבל את החשבוניות בצורה מסודרת.

אספקת קפה למשרד – ביצוע ההזמנה

חשוב לשים לב שניתן יהיה להזמין מהספק את הקפה למספר מוקדים בחברה, למשל למספר קומות בבניין או למשרדים המפוזרים במתחם מסוים. כמו כן חייבת להיות אפשרות להזמין את הקפה, גם ביום מסוים בשבוע וכמובן לוודא את הכשרות שלעיתים הינה קריטי. אישור הזמנה במייל יהיה דבר מאד נוח להשלמת השרות.

לעוד מידע, בקרו באתר http://macolet.net

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים