פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

קורס קריינות להעשרה ורכישת מקצוע

קורס קריינות מקצועית

לא מעט אנשים חולמים על תפקידי קריינות. בשנים האחרונות עם עליית תחנות רדיו פרטיות רבות הקריין הפך לדמות משמעותית מאוד בעולם התקשורת. ניתן למצוא קריינים בתחום החדשות, הגשת תוכניות וכמובן קריינות של סלוגנים שונים, קריינות פרסומות ועוד. הטכנולוגיות השונות שפועלות בתחום האינטרנט והסלולר מאפשרות לשפר את איכות השידור ובזכות הפס הרחב שמצוי כיום בכל בית בישראל ניתן להעביר שידורי רדיו באיכות גבוהה.

מהם תפקידי הקריין?

קריינות מהווה מיומנות של שימוש בקול. נדרש ללא ספק כישרון טבעי וקול רדיופוני בכדי לעסוק בתחום המדובר, אך כיום ניתן ללמוד דרכים שונות וכן לפתח מיומנות שונות על מנת להפיק את הקול הנדרש לקריינות. הקריינים הם אלה שקוראים את הטקסטים שמוגשים להם אל מול הקהל, אל מול המצלמות, בשידורי רדיו, בטלוויזיה וכמובן שגם על הבמה. על אף שלרוב הקריינים נדרשים לקרוא טקסט כתוב, לעיתים הם נדרשים להפגין יכולות אלתור שונות בזמן השידור ועל כן מקצוע הקריינות דורש מהעוסקים בתחום יכולת לאלתר לעיתים, יכולת להתמודד עם הטקסט בצורה הטובה ביותר, לדבר בצורה ברורה וקולחת ולגלות בקיאות בשפה ולהימנע משגיאות לשוניות בדיבור.

מה לומדים בקורס קריינות?

קורס קריינות משלב בין לימודים עיוניים עם שעות אולפן והתנסות מעשית. במסגרת הקורס המדובר לומדים הסטודנטים להבין את עקרונות הקריינות ולהתמקצע בתחום. במרבית המסלולים הקורסים מועברים על ידי מורים מהתחום אשר חולקים עם הלומדים מהידע המקצועי והניסיון שיש להם ומעניקים להם טיפים מעשיים טובים מאוד.

במסגרת קורס קריינות מקצועית נכללים נושאים שונים כגון: הקראת טקסטים, הגשת תוכניות רדיו, מבנה מגנון הקול, שפתי הקול ותיבות התהודה, שליטה בגוון הקול, שטף הדיבור, הגשה קלה, פרסומות, ניתוח טקסטים, כללי התנהגות באולפן ועוד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מסחר רובוטי

השימוש ברובוטים במגזר הפיננסי גדל במהירות במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא, עליית הבינה המלאכותית והרובוטים בכלל. מסחר רובוטי הוא סוג חדש של מסחר

קרא עוד »

סדנאות משחק לנוער

החשיבות של סדנאות משחק לנוער אינה ידועה כפי שהיא צריכה להיות, אך עם עליית הפלטפורמות הדיגיטליות, למידה מקוונת הפכה לטרנד מרכזי. הדור הנוכחי מודע ומתעניין

קרא עוד »

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא מיומנות שלא נלמדת לעיתים קרובות. זה דורש הרבה תרגול והבנה של סוגי חלונות שונים כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה בהצלחה.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים