פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איתור חייבים – מי צריך את השירות?

1890733-min

שירות איתור חייבים יהיה רלוונטי בעבור כל אחד שרוצה לגבות חוב מאדם שמנסה להסתתר. במידה ויש לכם חברה או שאדם כלשהו חייב לכם כסף באופן אישי, על מנת שיהיה ניתן לפתוח נגד אותו אדם בהליכים משפטיים ולפנות לגורמים הרלוונטיים, יהיה חשוב לאתר את הגורם החייב. במידה ולא יהיה כך, אתם עלולים לגלות כי הרשויות יסגרו את התיק עקב חוסר עניין לציבור בחיפוש אחר החייב.

 

איתור חייבים – כיצד הדבר נעשה?

שירות איתור חייבים נעשה בדרך כלל באמצעות מעקב אחר הזהות הדיגיטלית של החייב, רשתות חברתיות בהן הוא נוכח, בדיקה של המשפחה שלו והדרך בה הוא יוצר עמה קשר וזאת לצד מעקב אחר השימוש שלו באפליקציות צ׳אט בנייד. נוסף על כך, ישנן לא מעט דרכים נוספים אשר מאפשרות להגיע לכל חייב. לעתים ההליך מורכב יותר ולעתים פחות.

 

איתור חייב בכל מקום ברחבי העולם

בין אם החייב נמצא בחו״ל ובין אם הוא בארץ, דעו לכם כי יהיה ניתן להתחיל חקירה והליך איתור. לצד זאת, במידה והוא נמצא בחו״ל, המשאבים שיהיה צריך לעשות בהם שימוש יהיו הרבה יותר מורכבים והחקירה צפויה להימשך זמן רב יותר. כמו כן, כתוצאה מכך העלויות של חקירה כזו צפויות להיות משמעותיות יותר.

 

הדרך לגרום לחייב לשלם לכם

לאחר שתאתרו את החייב ותתחילו בהליכים המשפטיים, תוכלו לאפשר למדינה לעשות את שלה ולהטיל עליו סנקציות, כך שהוא יבין כי הדרך היחידה שלו לצאת מהמצב אליו הוא נקלע תהיה על ידי כך שהוא יבחר לשלם לכם. דבר שיוכל לסייע לכם לסיים עם המצב בו אתם נמצאים ולקבל סוף סוף את הכסף שמגיע לכם. כך איתור חייבים צריך להתבצע.

 

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על שליחות משפטית.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים