האם יש אחריות על עבודות איטום?

שיקום חיצוני למבנים

רציתם לעשות איטום בבית באחת הקירות ולא ידעתם מהם התנאים אותם תקבלו מאיש המקצוע? בשביל זה אנחנו כאן, כדי לספר לכם שהאחריות על עבודות איטום שנעשו אצלכם מספיקות להמון שנים, כך שתוכלו להיות רגועים, ראו באתר זה!

האם יש אחריות על עבודות איטום? |

מקובל מאוד לתת חודשי אחריות רבים מאוד ואף שנים רבות על עבודות איטום מכל סוג שהוא ובפרט בעבודות איטום גדולים. על עבודות איטום, כולל של איטום הגג, באמצעות יריעות ביטומניות, מקובל לתת בין 6 ל – 10 שנות אחריות. 

חשוב לציין שמדובר באיטום כולל של הגג ולא בתיקון מקומי, עליו לא מקובל לתת אחריות מלאה אף ישנם אנשים מקצוע שגם במקרים אלו תקבלו אחריות על כמה חודשים או שנים מועטות על עבודת האיטום אצלכם.

מה יש לבדוק לפני שסוגרים עסקת שיפוץ? |

יש לוודא שתקופת האחריות מצוינת על גבי הצעת המחיר וכן על החשבונית שתקבלו בסיום העבודה. זה ישמש עבורכם כאסמכתא בעת הצורך. זה דבר חשוב מאוד שיש לעשות לפני תחילת העבודה ולא בסיומה, כך שתהיו בטוחים במה שאתם מקבלים.

מהי איטום תעלות? |

עם הזמן, תעלות יכולות לפתח מספר דליפות וקמטים המאפשרים כניסת אוויר קריר. זה יכול להוביל לבעיות מרובות כמו לגרום ליחידת AC שלך לעבוד קשה יותר ממה שהיא צריכה, כניסת לחות נוספת בתעלות, בעיות באיכות אוויר מקורה ועלויות אנרגיה גבוהות יותר.

מכיוון שלא ניתן לראות את ההדלפות הללו, הדרך היחידה לקבוע אם יש לך בעיה היא על ידי היותך יוזם בדיקה. אם עבודות התעלות שלך ישנות, ייתכן שהגיע הזמן לאטום דברים. הודות לטכנולוגיה משופרת, איטום תעלות אוויר כיום, הוא פשוט יותר, נקי וקל יותר מבעבר.

כיצד אוטמים תעלות אוויר? |

הרבה חברות HVAC מהימנות השתמשו במוצר בשם AeroSeal כדי לאטום צינורות. עם AeroSeal, טכנאי לא צריך לזחול דרך הצינורות, מה שגורם לפחות עבודה והוזלת עלויות עבורך, שלא לדבר על מקומות אחרים שהיו בלתי ניתנים להשגה, גם אותם ניתן לאטום בצורה מקצועית.

> קראו גם על שיקום חיצוני למבנים!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עובדת טכנולוגיית ענן ועד כמה זה מאובטח
הרעיון העיקרי שעומד מאחורי טכנולוגיית ענן הוא אחסון על גבי שרת וירטואלי של המידע החשוב של העסק. דבר...
קרא עוד »
דצמ 12, 2020
לקיחת משכנתא לנכס מסחרי
מרבית הדיווחים בתקשורת וגם הכללים החדשים של בנק ישראל נוגעים למשכנתאות הפופולריות שנועדו לקניית נכס...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
איך לבחור ערסלים למרפסת?
מי לא אוהב להשתרע על ערסל נוח ומסוגנן, לנוח, להתנדנד ולהביט למעלה לשמיים? אם אתם חוזרים מעוד יום מעייף,...
קרא עוד »
אוג 04, 2021