פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

האם יש אחריות על עבודות איטום?

שיקום חיצוני למבנים

רציתם לעשות איטום בבית באחת הקירות ולא ידעתם מהם התנאים אותם תקבלו מאיש המקצוע? בשביל זה אנחנו כאן, כדי לספר לכם שהאחריות על עבודות איטום שנעשו אצלכם מספיקות להמון שנים, כך שתוכלו להיות רגועים, ראו באתר זה!

האם יש אחריות על עבודות איטום? |

מקובל מאוד לתת חודשי אחריות רבים מאוד ואף שנים רבות על עבודות איטום מכל סוג שהוא ובפרט בעבודות איטום גדולים. על עבודות איטום, כולל של איטום הגג, באמצעות יריעות ביטומניות, מקובל לתת בין 6 ל – 10 שנות אחריות. 

חשוב לציין שמדובר באיטום כולל של הגג ולא בתיקון מקומי, עליו לא מקובל לתת אחריות מלאה אף ישנם אנשים מקצוע שגם במקרים אלו תקבלו אחריות על כמה חודשים או שנים מועטות על עבודת האיטום אצלכם.

מה יש לבדוק לפני שסוגרים עסקת שיפוץ? |

יש לוודא שתקופת האחריות מצוינת על גבי הצעת המחיר וכן על החשבונית שתקבלו בסיום העבודה. זה ישמש עבורכם כאסמכתא בעת הצורך. זה דבר חשוב מאוד שיש לעשות לפני תחילת העבודה ולא בסיומה, כך שתהיו בטוחים במה שאתם מקבלים.

מהי איטום תעלות? |

עם הזמן, תעלות יכולות לפתח מספר דליפות וקמטים המאפשרים כניסת אוויר קריר. זה יכול להוביל לבעיות מרובות כמו לגרום ליחידת AC שלך לעבוד קשה יותר ממה שהיא צריכה, כניסת לחות נוספת בתעלות, בעיות באיכות אוויר מקורה ועלויות אנרגיה גבוהות יותר.

מכיוון שלא ניתן לראות את ההדלפות הללו, הדרך היחידה לקבוע אם יש לך בעיה היא על ידי היותך יוזם בדיקה. אם עבודות התעלות שלך ישנות, ייתכן שהגיע הזמן לאטום דברים. הודות לטכנולוגיה משופרת, איטום תעלות אוויר כיום, הוא פשוט יותר, נקי וקל יותר מבעבר.

כיצד אוטמים תעלות אוויר? |

הרבה חברות HVAC מהימנות השתמשו במוצר בשם AeroSeal כדי לאטום צינורות. עם AeroSeal, טכנאי לא צריך לזחול דרך הצינורות, מה שגורם לפחות עבודה והוזלת עלויות עבורך, שלא לדבר על מקומות אחרים שהיו בלתי ניתנים להשגה, גם אותם ניתן לאטום בצורה מקצועית.

> קראו גם על שיקום חיצוני למבנים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם היפר-קישורים המפנים משתמש מאתר אחד לאחר. במילים אחרות, הם קישורים שאינם באתר האינטרנט שלך. כאשר בעל אתר כולל קישור חיצוני באתר שלו,

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה הם למעשה מוצרים שנועדו לספוג שתן וצרכים במקרים שבהם אנשים מתקשים בשליטה ויכולת להתאפק. בדרך כלל מדובר על מבוגרים בגיל השלישי אשר עושים

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים