האם זה חוקי לקנות רכבים לפירוק במזומן?

פירוק רכבים

ברוב המקרים, כאשר אנו נרצה לשלוח את הרכב שלנו לפירוק, אם כי הוא ישן מידי ונחשב מפגע סביבתי, או שהוא עבר תאונה כלשהי ואינו מתפקד, כך או כך, כדאי לבדוק לפני, האם יהיה מותר לקנות מכם את הרכב המפורק במזומן.

האם זה חוקי לקנות רכבים לפירוק במזומן? |

בגדול, מאז כניסת חוק המזומנים אל תוך חיינו, אנו לא באמת יודעים על כמה כסף באמת יעצרו אותנו אם נשתמש בו במזומן. מה קורה אם אנו הולכים לקנות רכב לפירוק, ורוצים מאוד לשלם במזומן לבעלי הרכב? קראו בהרחבה!

בדיוק כאן, נכנס לו החוק החדש, זה שמחייב כל אחד שלא לרכוש מוצרים העולים על 1000 אלף ₪ במזומן. בכלל, כל החזקת מזומן העולה על סך ה – 1000 ₪, תהיה בעיה מבחינת החוק, ובמקרה שלנו נרצה לדעת, האם מותר לנו לקנות רכב לפירוק במזומן.

כמה שווה רכב שנשלח לפירוק? |

בדיוק כמו לכל מוצר, גם לפירוק רכבים יש מחיר שונה. כן, גם בתחום פירוק רכבים המחירים משתנים בהתאם לסוג הרכב אותו החברה תפרק, וכן שנתון הרכב ומצבו המכני. 

במידה והרכב שאותו אתם מעוניינים לפרק יהיה במצב טוטאל-לוס ומאוד ישן, המחיר הכי נמוך שיהיה ניתן לקבל על רכב כזה הוא כ – 500 ₪. ומצד שני, במידה והרכב שלכם יהיה במצב מכני מצוין, ישמחו מאוד לרכוש את הרכב גם במחירים גבוהים מאוד. 

כדי שתדעו כמה בדיוק שווה הרכב שלכם לפי כל הפרמטרים תרגישו חופשי להתקשר לחברות העוסקות בזה ופשוט לתת נתונים ולשאול. זה אף פעם לא עולה כסף והטרחה הזו, עוד יכולה להשתלם לכם. למידע ופרטים נוספים היכנסו לאתר https://prk.co.il/.

מה קורה עם הרכב הישן שלי? |

כאשר חברות לפירוק רכבים קונים רכבים לפירוק, את הרכבים הם מעבירים למגרש לפירוק רכבים, על מנת להתחיל בתהליך פירוז הרכב לברזל, ומשם לייצוב הברזל במכונות המיועדות לכך. את הברזל כמובן שמוכרים לחברות שעושות בו שימוש במגוון דרכים.

הברזל הזה כמובן שווה המון כסף לחברות הללו, ומשכך, יהיו מקרים שהם אף ישלמו לכם כסף, על מנת לקבל מכם את רכבכם לפירוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חצאיות תלבושת לבית ספר – איכות ומחיר ללא פשרות
כמרכיבים אינטגרליים של מדי בית ספר רבים ברחבי העולם, חצאיות משקפות יותר מסתם זהות של מוסד. הם תורמים...
קרא עוד »
יול 12, 2023
תביעת דיבה
היום ניתן לשמוע לא פעם על אנשים אשר מתעניינים בתחום של תביעת דיבה, היות והם נפגעו כתוצאה מפוסטים...
קרא עוד »
ינו 13, 2021
דיבור מול קהל – טיפים שכל נואם ומרצה חייב להכיר
כדי לדבר מול קהל צריך ללמוד. הלמידה הטובה ביותר היא פשוט לנאום מול קהל שוב ושוב, עד שתבינו מה עובד לכם...
קרא עוד »
אפר 18, 2021