פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

איך תימנעו מטעויות בכתיבת צ'קים?

1408990 (2)-min

האם אתם כותבים את הצ'קים לבית העסק שלכם לבד? אם כן, הסיטואציה הבאה וודאי מוכרת לכם עד כאב. אתם מתיישבים לכתוב את הצ'קים, הראש שלכם קצת מרחף ואז מתחילות הטעויות. בתאריך, בסכום, תיקנתם ואז בתיאור של הצ'ק בצד שוב טעיתם. כך כתיבה פשוטה של צ'קים הופכת לעבודת נמלים מפרכת עמוסה בשגיאות ותסכולים?

 

האם אפשר למנוע את זה? ובכן, הודות לטכנולוגיה שקיימת כיום אפשר לצמצם נזקים לאפס ולמנוע מהטעויות הללו לקרות. איך? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

טעויות בכתיבת צ'קים:

כאשר העסק שלכם רק בתחילת דרכו, יש כמה עובדים בודדים או ספקים, לא קריטי אם תטעו בצ'ק או שניים ותתקנו, אולם כשאתם כבר יותר מתקדמים, יש הרבה צ'קים לכתוב, המצב הופך לבלתי אפשרי, תודו.

זו גם משימה שלא נוח לעסוק והיא גם לא מקדמת אתכם לשום מקום. פשוט משימה טכנית ומשעממת שהייתם שמחים שיהיה רובוט שיעשה אותה.

אז כן, יש באמת רובוט שיכול לעשות את זה עבורכם, אבל בשביל זה תצטרכו לאמץ טכנולוגיה ואוטומציה בעסק שלכם.

כאשר אתם משתמשים בתוכנה אליה אתם מזינים את כל הפרטים של העסק, ההוצאות שלכם, התשלומים שלכם לספקים, התוכנה יודעת בדיוק כמה צ'קים אתם צריכים להוציא החודש, מה סכום התשלום הכולל של הצ'קים, תאריכים, שמות, הכול רשום.

כך, אתם בעצם רק לוחצים אנטר והמדפסת תוציא לכם צ'קים מודפסים מוכנים עם כל השמות של האנשים שצריכים לקבל את הצ'קים, התאריכים והסכום. בנוסף, תקבלו גם ספח מודפס אם הנתונים שישארו אצלכם במקום שתכתבו את זה בצורה ידנית.

לסיום, הדפסת צ'קים ושימוש בתוכנה יכולה לחסוך לכם שעות של עבודה וטעויות רבות בכתיבת הצ'קים.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף – Offset Color – הדפסת צ'קים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יועץ שיווק

יועץ שיווק

אתר אינטרנט או עסק פיזי, כדי להתקיים, חייב לעשות פעולות שיווקיות כדי להביא את הרעיונות שלו לידי ביצוע ולהציג אותם לקהל היעד שלו. יועץ שיווק,

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים