חיפוש עובדים

למצוא עובדים יכול להיות לעתים כאב ראש לא קטן עבור מעסיקים. לראיין אנשים דורש זמן רב והתעסקות, כאב ראש ולסנן את המועמדים הלא מתאימים יכול לגזול הרבה יותר מאשר התועלת של העובדים בעבודה. על כן חיפוש עובדים באמצעות חברת השמה יכול להיות פתרון נהדר לאותם מעסיקים גם כדי לחסוך בזמן, גם בכאב ראש ובסופו של דבר גם לחסוך בעלויות ובהפסדים כתוצאה מכך. 

עבודה עם חברת השמה:

חברת השמה המתמחה באיוש וגיוס של עובדים למגוון רחב של משרות ותחומים שונים, גם במשרה חלקית, גם במשרה מלאה, גם לתפקידים בכירים וגם לעבודות פשוטות יותר בדרך כלל. חברת השמה כמו תגבור למשל בעלת ניסיון רב שנים בתחום, למעלה מ33 שנים של ניסיון אם להיות מדויקים, ואינספור חברות מרוצות להן החברה מגייסת עובדים דרך קבע. החברה מספקת שירותי כוח אדם וסיעוד למגוון מגזרים: גם משירותי הבריאות, דרך בנקים, חברות ביטוח ואשראי, מפעלים, חברות הייטק, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, עמותות ועוד. 

5 היתרונות המרכזיים לעבודה עם חברת השמה:

  • גיוס עובדים – החברה תדאג לפרסם במקום המעסיק את המשרה ולהביא מועמדים שונים לראיון אישי. לחברה גם קשרים עם חברות אחרות, בקבוצות וואטסאפ, קבוצות פייסבוק ובמקומות נוספים לגיוס עובדים לתחומים שונים.
  • ראיון אישי – החברה תזמן אל משרדיה את המועמדים לראיון אישי עבור בית העסק ובעלת ניסיון בביצוע ראיונות אישיים וכתיבת חוות דעת למעסיקים.
  • ניסיון – הניסיון הרב של החברה מתבטא לא רק במציאת המועמדים אלא בהתאמה נכונה שלהם לכל בית עסק לפי הדרישות והצרכים שלו.
  • חיסכון כלכלי – בזבוז זמן יקר לפרסום, ראיונות אישיים ושיחות עם מועמדים עשוי לעלות יותר בהיבטים שונים בעסק המשליכים על הנושא הכלכלי.
  • בדרך כלל חברות השמה משתפות פעולה עם מוסדות אקדמיים שונים ולכן בעלות "זכות ראשונים" או בעלות ההזדמנות הראשונית לשוחח עם בוגרים טריים בתחומים שונים כדי למצוא להם עבודה בתחום שלהם.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אורי לופוליאנסקי היזם מאחורי מוקד החירום וההצלה של יד שרה
בגיל מסוים, בין אם אנחנו נדרשים לכך באופן אישי ובין אם יש לנו קרובי משפחה שנדרשים לכך, אנחנו מבינים את...
קרא עוד »
ספט 28, 2018
היתרונות של שואב אבק עם סוללה
הצורך בסוללות נטענות גובר מיום ליום בגלל השימוש באלקטרוניקה. זו הסיבה ששואבי אבק עם סוללה הופכים...
קרא עוד »
מרץ 23, 2023
כמה מרוויחים בהייטק?
בעבר, הורים רוצים שהילדים שלהם ילמדו ויהיו רופאים. היום הם רוצים שילמדו ויהיו בהייטק. לא פלא, הרי שם...
קרא עוד »
אוג 16, 2019