האם צריך סיוע משפטי להגשת בקשה להתרת נישואין?

ההחלטה על פירוק הנישואין היא אף פעם לא החלטה קלה. עם זאת, כשמגיעים להגשת בקשה להתרת נישואין, האם אתם יודעים מה לעשות? האם אתם יודעים במה זה כרוך? ישנן שאלות שצריכות להישאל ולהיענות על ידי שני הצדדים, מסמכים שצריך להגיש וכמובן, בית משפט לעמוד מולו. נגד כל הדברים האלה, סיוע משפטי להגשת בקשה כזו יכול לעזור לכם עד מאוד.

 

סיוע משפטי להגשת בקשה להתרת נישואין – למה אתם צריכים אותו:

 ידיעת החוק וההתנהלות מולו

מרגע שהחלטתם על הגשת בקשה להתרת נישואין, עליכם לדעת האם אתם זכאים להגשת בקשה כזו ואל מול איזה מבתי הדין תאלצו לעמוד, בית הדין הרבני או בית הדין לענייני משפחה. גם כאשר אינכם חולקים את אותה הדת, אין זה אומר שלראשי הדתות שלכם אין מילה בדבר. סיוע משפטי יכול לתת לכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בכדי להתכונן לעמוד מול ההחלטות האמורות.

 

הגשת תביעה

התרת נישואין לא מתבצעת תוך מילוי טופס והגשתו. התרת נישואין מתקיימת על ידי הגשת תביעה לבית המשפט לענייני משפחה. בעזרת סיוע משפטי תוכלו להיעזר בעורך דין המתמחה בדיני משפחה, שידע לעזור לכם לכתוב את כתב התביעה ולהגישו אל בית המשפט הרלוונטי.

 

התמודדות עם החלטות והמשך הדרך

התמודדות מול בתי משפט מצריכים סיוע משפטי כך או כך, בהתאם להחלטות בתי המשפט יוכל עורך דין לענייני משפחה לייעץ לכם, להסביר לכם את ההחלטות ולתת לכם את הדרכים השונות איתן תוכלו להתמודד אל מול בית המשפט והחלטותיו.

לסיכום,

סיוע משפטי להגשת בקשה להתרת נישואין הוא חיוני בזמן מורכב כזה, כאשר עליכם להתיר פרק בחייכם ולהתחיל מחדש חיים חדשים בכוחות עצמכם.

 

מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד עמרי אזולאי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הזכאות לפיצויים מגרמניה לדור שני לשואה
יותר מששים שנה אחרי השואה, ילדי הניצולים דורשים פיצויים מהממשלה הגרמנית בגין סבלם. כל הזמן הזה הם...
קרא עוד »
יול 14, 2020
כלכלת משפחה – ניהול תקציב משפחתי
קשה שלא להיתקל במשפחות בארץ שלא מלינות על המינוס בחשבון הבנק. משפחות רבות נוטות להתנהל עם מינוס...
קרא עוד »
יול 14, 2021
פינוי תכולת בית בבת ים בראש שקט
פינוי בית בצורה נכונה, בעיקר בצורה שלווה ומאורגנת, יכולה להיות משימה משמעותית, אך בגישה מתוכננת היטב...
קרא עוד »
אוק 04, 2023