השלמת הון עצמי

רכישת דירה היא דבר שלעתים יכול להיות מתואר כתהליך מורכב. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, כמו המיקום, גודל הדירה, שירותים ציבוריים בסביבה שאתם צריכים אותם ויש עוד הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון.

בנוסף לכך, רכישת דירה חדשה היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות ביותר שאנו מקבלים בחיינו, בין אם מדובר על דירה שאנחנו קונים לצורך מגורים, או אם מדובר על דירה שאנחנו קונים אותה לצורכי השקעה, באמצעות השכרה שלה לאחר רכישת הדירה.

אם אתם חושבים על רכישת דירה, חשוב להבין את השלבים המרכזיים הכרוכים בתהליך. זה כולל הבנה של כמה מושגים חשובים וכמובן פעולות חשובות שצריך לעשות בדרך לרכישת הדירה. צריך לחשוב מה יהיו אפשרויות המשכנתא שלך וכמה הון עצמי תצטרך שיהיה לך על מנת לקנות את הדירה שאתה מעוניין.

הכוונה היא לכך שפעמים רבות, על מנת לקבל את המשכנתא הנדרשת כדי לקנות את הדירה, אתם צריכים שיהיה לכם הון עצמי ראשוני שהוא אחוז מסויים מגובה המשכנתא. זהו פעמים רבות תנאי ראשוני והכרחי כדי לקבל משכנתא.

אבל אל דאגה, משום שגם אם אין לכם את כל ההון הראשוני הנדרש, כיום יש אפשרות לבצע השלמה עבור הון עצמי. קבלו מידע על כך ועל ליווי פרויקט נדל"ן בפרץ פיננסים.

מה זה אומר השלמה להון עצמי ואיך עושים את זה?

הכוונה היא שאם נגיד אתם צריכים לתת 200 אלף ש”ח כהון עצמי, אבל למעשה מה שיש לכם כרגע בצד שאתם יכולים לתת זה 100 אלף ש”ח, זה אומר שמחצית מהסכום להון עצמי לא נמצא ברשותם. זה כמובן לא אומר שאתם צריכים לוותר על הדירה שלכם או לחסוך עוד זמן רב כדי להגיע להון עצמי הנדרש, אלא שאתם יכולים לקחת הלוואה דרך פרץ פיננסים למשל, שתשלים לכם את ההון העצמי הנדרש לכם וכך יהיה לכם בדיוק את הסכום שאתם צריכים כהון עצמי לשם לקיחת המשכנתא.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרופ סרויס בשיטת ריברנד מיליונר איך לעשות כסף באינטרנט בשנת 2021
אין ספק כי שנת 2020 הייתה שנה מאתגרת עבור לא מעט אנשים. נגיף הקורונה שינה את כללי המשחק ולא מעט אנשים...
קרא עוד »
ספט 04, 2020
נוטריון בתל אביב – השירות הנכון בעיר הגדולה
המון אזרחים מישראל נמצאים במצב שבו הם נדרשים להגיש מסמכים מתורגמים כחלק מהליך בירוקרטי. המסמכים הללו...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
לקנות או לשכור רכב: מה עדיף?
מצד אחד, הרכבים מאוד זולים היום, מצד שני, אנחנו יודעים שמחיר רכישת הרכב זו רק העלות הראשונית, אז אולי...
קרא עוד »
דצמ 10, 2019