השלמת הון עצמי

רכישת דירה היא דבר שלעתים יכול להיות מתואר כתהליך מורכב. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, כמו המיקום, גודל הדירה, שירותים ציבוריים בסביבה שאתם צריכים אותם ויש עוד הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון.

בנוסף לכך, רכישת דירה חדשה היא אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות ביותר שאנו מקבלים בחיינו, בין אם מדובר על דירה שאנחנו קונים לצורך מגורים, או אם מדובר על דירה שאנחנו קונים אותה לצורכי השקעה, באמצעות השכרה שלה לאחר רכישת הדירה.

אם אתם חושבים על רכישת דירה, חשוב להבין את השלבים המרכזיים הכרוכים בתהליך. זה כולל הבנה של כמה מושגים חשובים וכמובן פעולות חשובות שצריך לעשות בדרך לרכישת הדירה. צריך לחשוב מה יהיו אפשרויות המשכנתא שלך וכמה הון עצמי תצטרך שיהיה לך על מנת לקנות את הדירה שאתה מעוניין.

הכוונה היא לכך שפעמים רבות, על מנת לקבל את המשכנתא הנדרשת כדי לקנות את הדירה, אתם צריכים שיהיה לכם הון עצמי ראשוני שהוא אחוז מסויים מגובה המשכנתא. זהו פעמים רבות תנאי ראשוני והכרחי כדי לקבל משכנתא.

אבל אל דאגה, משום שגם אם אין לכם את כל ההון הראשוני הנדרש, כיום יש אפשרות לבצע השלמה עבור הון עצמי. קבלו מידע על כך ועל ליווי פרויקט נדל"ן בפרץ פיננסים.

מה זה אומר השלמה להון עצמי ואיך עושים את זה?

הכוונה היא שאם נגיד אתם צריכים לתת 200 אלף ש”ח כהון עצמי, אבל למעשה מה שיש לכם כרגע בצד שאתם יכולים לתת זה 100 אלף ש”ח, זה אומר שמחצית מהסכום להון עצמי לא נמצא ברשותם. זה כמובן לא אומר שאתם צריכים לוותר על הדירה שלכם או לחסוך עוד זמן רב כדי להגיע להון עצמי הנדרש, אלא שאתם יכולים לקחת הלוואה דרך פרץ פיננסים למשל, שתשלים לכם את ההון העצמי הנדרש לכם וכך יהיה לכם בדיוק את הסכום שאתם צריכים כהון עצמי לשם לקיחת המשכנתא.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה צריך לדעת על חוק חדלות פרעון החדש
חוק חדלות פרעון החדש נכנס לתוקף בחודש ספטמבר 2019. מדובר על חוק שחקיקתו התארכה זמן רב, בין היתר בשל...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
מה כוללת חבילת מיתוג לעסק?
בימינו כל עסק יודע שחבילת מיתוג היא מוצר הכרחי עבורו במידה והוא רוצה להגיע לקהל רחב של לקוחות. חבילת...
קרא עוד »
אפר 28, 2021
כמה צלמים לחתונה כדאי לשכור?
כאשר מתכוננים לקראת אירוע של החתונה צריכים לאתר כל מיני ספקים של שירות שאותם צריכים כדי שהאירוע יהיה...
קרא עוד »
אוק 13, 2018