פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

הסמכה לתקן ISO 45001

בשנת 2018 התקן הבנלאומי לשמירה על סביבת עבודה בריאה ובטוחה עודכן. הארגונים בכל המדינות שקבלו על עצמן את התקן מחויבים לעבור הסמכה לתקן החדש (תקן( ISO 45001 בתוך 3 שנים. התקן נועד לסייע לארגונים קטנים וגדולים לשפר את בטיחות העובדים בעבודה, לצמצם את מספר תאונות העבודה ולמנוע ככל האפשר התפתחות של מחלות תעסוקתיות. תקן  ISO 45001 מצליח לייצור תנאי עבודה טובים יותר וסביבות עבודה בטיחותיות יותר בארגונים קטנים וגדולים בכל רחבי העולם. 

למי זה מתאים?

הסמכה לתקן ISO 45001 מומלצת בעבור ארגונים שמעוניינים לשים דגש על שיפור רמת הבטיחות במקום העבודה. הארגונים מקימים מערכת של נהלים והנחיות במסגרת של מערכת ניהול בטיחות יעילה. 

על מה שמים דגש?

הדגש בתקן הוא על צמצום ומניעה של כל הגורמים שעלולים לסכן את העובדים, לגרום להם לחלות ולהגדיל את הסיכויים לפציעות ותאונות עבודה. תקן ISO 45001 מצליח להציע פתרונות יעילים שהוכיחו את עצמם בארגונים בכל רחבי העולם. התקנות החדשות מוטמעות בתוך תהליכי העבודה תוך שיתוף של כלל העובדים בניהול הסיכונים המערכתיים וחתירה לאיתור מוקדם של גורמי סיכון בארגון. עבודה על פי התקן מחייבת את הארגון בהעברת הדרכות בטיחות לכלל העובדים באופן קבוע. 

איך מקבלים הסמכה?

על מנת לעבור את מבדק ההסמכה בוחרים רוב הארגונים לפנות אל חברה מקצועית כמו חברת נקסטפ שמתמחה בתחום. נציג מטעם החברה מגיע אל הארגון ובוחן בקפדנות את יישום התקנות במלואן. בהתאם לצורך הוא מורה על שינויים דרושים. רק כאשר הארגון עומד בכל התקנות ב-100% יוזמן הבוחן לביצוע הערכה. ההכנה המקצועית היא הדרך בה ארגונים מצליחים לקבל הסמכה לתקן ISO 45001 במהירות ובקלות. ההכנה כוללת גם מבדקים פנימיים בלתי תלויים לאיתור מוקדם של ליקויים והפרות.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים