פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מהי הדרך הנכונה ביותר לניהול לידים?

1936735 (1)-min

אם אתם עובדים בשיווק או במכירות, אתם בוודאי יודעים כמה חשוב לשמור על קשר רציף עם הקונים הפוטנציאליים שלכם. ניהול הלידים הוא דבר חשוב מאוד לכל אתר אינטרנט ועל כך, נרחיב במאמר חשוב זה.

 

מהי הדרך הנכונה ביותר לניהול לידים?

ניהול הלידים שנוצר על ידי הצוות שלכם, עוסק באיסוף מידע הקשור למי הסיכויים שלכם למכור לו, מה הם רוצים ומה יידרש כדי לגרום להם להתחייב לקנייה.

אסטרטגיות אחרות, כמו שימוש בכלי יעיל לניהול קשרי לקוחות כדי לארגן המוני מידע ולהגיב לפניות במהירות, יעזרו לכם לעקוב אחר הלידים שלכם ולקרב אותם צעד אחד יותר, לסגירת העסקה.

 

איך מביאים לידים חמים?

צרו הגדרה ברורה של מוביל מוסמך. לא כל מוביל או ליד, מבטיח כמו האחר. לפני שאתם מוציאים זמן ואנרגיה ברדיפה אחר לידים חסרי סיכוי, בנו קריטריונים, כדי להבדיל בין לידים "מוסמכים", או כאלה שמוכנים להישלח לצוות המכירות, אל מול לקוחות שצריכים בשכנוע יתר. זה יבטיח שאנשי השיווק והמכירות שלכם יהיו באותו עמוד.

 

הגדרת לידים באתר

הגדרת החברה שלכם כמובילה ומוסמכת, עשויה להיות שונה מזו של אתרים אחרים – תלוי במה שאתם מחפשים אצל הקונה הפוטנציאלי. באופן כללי, מוביל נחשב ל"מוסמך", כאשר הוא טופח דיו בכדי לתת לצוות המכירות סיכוי טוב לסגור אותו לקנייה.

מרבית הפניות המוצעות לחברי נציג מכירות, הן חלשות או מוקדמות ולעולם לא פועלות. בסופו של דבר, מדובר בבזבוז משאבים שאפשר להשתמש בהם כדי לעקוב אחר החזקים יותר. שמרו על הלידים החמים שלכם, כדי שבבוא הזמן, תוכלו לשווק להם את המוצר בו הם התעניינו בתקווה שהם גם ירכשו אותו מכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים