חזייה לאחר ניתוח

עברתן ניתוח חזה כלשהו? נראה שאתן צריכות להיערך ליום שאחרי בהתאם ובצורה האידיאלית ביותר. אז איך עושים את זה? נכון, בעזרת ביקור בחנות בגדי לחץ לאחר ניתוח והתאמת חזייה נוחה ובריאותית. איפה מוצאים כזו? בדיוק בשביל זה, הכנו עבורכן מאמר בנושא.

חזייה לאחר ניתוח 

ניתוח חזה הוא לא עוד הליך שיש להתייחס אליו בסלחנות ובגמישות. אם עברת ניתוח חזה כלשהו, תצטרכו להתאים את החיים שלך לאחר מכן – לפחות בשבועות הקרובים לאחר ההליך. אז איך עושים את זה הצורה הטובה ביותר?

התייעצו עם הרופאה שלכן 

אחד הדברים הטובים ביותר לעשות, הוא להתייעץ עם רופאת הנשים שלכן שתיתן לכם את הדגשים היותר טובים למציאת החזייה המושלמת לאחר הניתוח. לא תרצו להרגיש כאבים באזור החזה ולכן, חשוב לקחת עניין זה בשיא הרצינות. 

אל תבחרי פריטי אופנה בזמן הזה כי פריטי אופנה כמו חזייה מעוצבת וכדומה, היא האחרונה שתתאים למצב בו את נמצאת לאחר הניתוח. הקדישי את זמנך למציאת החזייה המתאימה לך ביותר מבחינה רפואית.

היתרונות של לבישת חזייה לאחר ניתוח 

לאחר ניתוח הקטנת חזה, לבישת חזייה לאחר ניתוח היא חובה מוחלטת, שכן הן מספקות יתרונות רבים שעוזרים לך להחלים מהר יותר. חזייה לאחר ניתוח דוחסת את האזור ומקדמת זרימת דם תקינה לכל האזור המחלים.

החסרונות של לבישת חזייה 

החסרונות של לבישת חזייה יכולים להשתנות – במיוחד אם החזייה מצוידת בצורה גרועה או צמודה מדי על הגוף. כמו כן, עומס מיותר על הצוואר והגב העליון, עלול לגרום לכאב ראש לא רצוי. 

אם תמשיכי להשתמש בחזייה שאינה מתאימה, רוב הסיכויים שהיא תעבוד יתר על המידה על שרירי הצוואר שלך ותגרום לך לכאבי ראש עזים יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיתוג לעסק
יתכן שאתם מקימים עסק חדש. אולי מרחיבים את העסק. אפשרי שאתם מרגישים שמשהו לא עובד מבחינה עסקית ורוצים...
קרא עוד »
פבר 25, 2021
עיסוי אבנים חמות, כיצד זה עוזר?
עיסוי הוא טיפול שזוכה לפופולאריות רבה בשנים האחרונות. עוד ועוד מתחמי ספא ומלונות מציעים למטופלים...
קרא עוד »
מרץ 25, 2020
SIM בינלאומי
נסיעות לחו"ל הרבה פעמים מלוות בחשש: האם כשנגיע אל היעד יהיה לנו טלפון? אינטרנט? והאם נוכל להיות...
קרא עוד »
פבר 17, 2022