הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא חרק קטנטן מאוד, כמעט ואינו נראה לעין, המתחבא בעיקר בין כפלי המזרון והמיטה שלכם ולכן נקרא כך. הוא יכול להתחבא גם בין הרווחים בשקעי חשמל, בין הבגדים בארון, בין המגירות והארוניות ועוד. הדברת פשפש המיטה היא לא דבר פשוט ולכן יש להזמין מדביר מקצועי לביצוע העבודה. 

מדוע זה לא פשוט להדביר את פשפש המיטה?

פשפש המיטה מתרבה בקצב מהיר ומטיל ביצים כך שגם אם אתם מרססים את הפשפשים הנראים לעין הרי שיש ביצים לבנות וזעירות כל כך שאינן נראות לעין ולכן ההדברה לא תהיה אפקטיבית אם לא תכלול את הטיפול בביצים. לצורך כך יש לבצע שאיבה של המיטה והמזרן בעוצמה חזקה במיוחד. כמו כן צריך לוודא שאין פשפשים בין הבגדים בארונות, שאלה לא מתחבאים בשקעים ובסדקים שונים ואולי אפילו לרסס אזורים אלה גם כן. 

כיצד נוכל לזהות את פשפש המיטה?

ניתן לזהות אותו גם באמצעות המראה הפיזי שלו אם כי הוא הפשפשים כל כך זעירים ופעילים בעיקר בלילה כשאנו ישנים שקשה מאוד לראות אותם. הם ניזונים מדם ולכן סיכוי גבוה שיעקצו אתכם במהלך השינה. אם אתם קמים עם ריכוז של עקיצות קרובות אחת לשנייה סביר להניח שיש לכם פשפשים על המיטה. גם סימנים של כתמי דם קטנים על המיטה עשויים להצביע על כך כתופעת לוואי מהעקיצות שלהם. לרוב הם גם מגרדים ומהווים מטרד מסוג זה.

כמה חשוב לטפל בבעיה במהירות?

במידה ואתם מזהים את פשפש המיטה חשוב לפעול במהירות למיגור הבעיה עם מדביר מקצועי ומוסמך המספק שירותי הדברת פשפש המיטה באתר https://zurpestcontrol.co.il/. כל יום שאתם מחכים אלה עשויים להתרבות בקצב מהיר ולהתפזר ברחבי הבית מה שיקשה על הדברה אפקטיבית ויגדיל את העלות שלה ולכן יש להזמין את הדברה מיכאל ובוריס.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שכר מפתח c – האם מחיר הלימודים שווים את המשכרות?
כולם היום רוצים להיכנס לתחום מפנק ומתגמל במיוחד – שוק הייטק הישראלי קורא להמון צעירות וצעירים שיש...
קרא עוד »
מרץ 23, 2022
מאיר וילנסקי – איך להתנהל יותר נכון מול בנקים
כל אחד יודע כי התנהלות נבונה ומושכלת מול הבנקים יכולה לחסוך לא מעט כסף מבוזבז. מאיר וילנסקי, אחד...
קרא עוד »
דצמ 22, 2019
גילוי יתרונות נסתרים: כוחו של עורך דין מקרקעין
כל הנוגע לעסקאות מקרקעין, חשיבותו של עורך דין מקרקעין לרוב לא נעלמת, אך תפקידו חורג הרבה מעבר למה...
קרא עוד »
דצמ 27, 2023