פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא חרק קטנטן מאוד, כמעט ואינו נראה לעין, המתחבא בעיקר בין כפלי המזרון והמיטה שלכם ולכן נקרא כך. הוא יכול להתחבא גם בין הרווחים בשקעי חשמל, בין הבגדים בארון, בין המגירות והארוניות ועוד. הדברת פשפש המיטה היא לא דבר פשוט ולכן יש להזמין מדביר מקצועי לביצוע העבודה. 

מדוע זה לא פשוט להדביר את פשפש המיטה?

פשפש המיטה מתרבה בקצב מהיר ומטיל ביצים כך שגם אם אתם מרססים את הפשפשים הנראים לעין הרי שיש ביצים לבנות וזעירות כל כך שאינן נראות לעין ולכן ההדברה לא תהיה אפקטיבית אם לא תכלול את הטיפול בביצים. לצורך כך יש לבצע שאיבה של המיטה והמזרן בעוצמה חזקה במיוחד. כמו כן צריך לוודא שאין פשפשים בין הבגדים בארונות, שאלה לא מתחבאים בשקעים ובסדקים שונים ואולי אפילו לרסס אזורים אלה גם כן. 

כיצד נוכל לזהות את פשפש המיטה?

ניתן לזהות אותו גם באמצעות המראה הפיזי שלו אם כי הוא הפשפשים כל כך זעירים ופעילים בעיקר בלילה כשאנו ישנים שקשה מאוד לראות אותם. הם ניזונים מדם ולכן סיכוי גבוה שיעקצו אתכם במהלך השינה. אם אתם קמים עם ריכוז של עקיצות קרובות אחת לשנייה סביר להניח שיש לכם פשפשים על המיטה. גם סימנים של כתמי דם קטנים על המיטה עשויים להצביע על כך כתופעת לוואי מהעקיצות שלהם. לרוב הם גם מגרדים ומהווים מטרד מסוג זה.

כמה חשוב לטפל בבעיה במהירות?

במידה ואתם מזהים את פשפש המיטה חשוב לפעול במהירות למיגור הבעיה עם מדביר מקצועי ומוסמך המספק שירותי הדברת פשפש המיטה באתר https://zurpestcontrol.co.il/. כל יום שאתם מחכים אלה עשויים להתרבות בקצב מהיר ולהתפזר ברחבי הבית מה שיקשה על הדברה אפקטיבית ויגדיל את העלות שלה ולכן יש להזמין את הדברה מיכאל ובוריס.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים