פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כל השיטות הקיימות להדברת נמלים בצורה טבעית

1285149-min

ישנו חרק שמהווה סמל ודוגמא לחריצות ולזריזות, אך משום מה, בני האדם אינם מחבבים אותו כל כך. אולי כי הוא מראה להם את מה שהם לא? יכול להיות. אבל הסיבה האמיתית היא, כי בשל חריצותו הוא נמצא בכל מקום. כל מקום שיש בו אוכל פתוח, בין אם אתם באמצע לבשל ובין אם שכחתם בטעות אריזה פתוחה של דבר מאכל, מיד הוא מופיע בו. נראה לי שהבנתם כבר במי מדובר, נכון?

 

נמלים – מאיפה הן באות?

הנמלים חיות במחילות באדמה, בקירות ובקיצור, בכל מקום בו הן מצליחות לחפור. את האוכל שלהן הן אוספות בגרגרים מכל מקום אליו הן יכולות להגיע. הן יוצאות למסע 'ציד' לחפש פירורים ולהביא אותם אל המחילה. הנמלים עסוקות ברוב שעות היממה באגירת מזון ולכן ניתן למצוא אותן כמעט בכל שעה במקומות מועדים שבהם יש שאריות מזון או אוכל פתוח.

 

איך מתפטרים מהנמלים?

אם לא ידעתם, הנמלים חיות רק חצי שנה. כן, כן, תוחלת החיים שלהן היא שישה חודשים בלבד. אבל הן לא נחות, הן אוגרות ואוגרות לכל הצאצאים שלהן, בקיצור, שלא יחסר אף פעם אוכל. בשל תכונה זו של הנמלים, קשה מאוד עד בלתי אפשרי להיפטר מהן. יש שיטות שונות להדברת נמלים, כמו הנחת רעלים, סתימת חריצים על ידי דבק, תרסיסים שונים וכדומה.

 

הדברה טבעית של נמלים – יש חיה כזו

לא אוהבים את הרעיון של קטילת הנמלים? יש גם פתרונות טבעיים לכך. קודם כל, השתדלו לשמור על ניקיון. אל תשאירו פירורים על הרצפה והקפידו לסגור אריזות מזון בתוך הארונות. בנוסף לכך, תוכלו להיעזר בשרותי הדברה מקצועיים שיערכו אצלכם הדברה רצינית ויסלקו את הנמלים לתמיד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים