הסמכת iso – חשוב שיהיה לכם מקום בטוח

הסמכת iso

מאז ומתמיד שיחות על הסמכת  isoה שיחות הגוררות אחריהן לחץ, חרדה וכאבי ראש. אך לא מדובר בתחום סבוך כל כך ולמעשה, הבנה של ראשי הפרקים של הנושא יכולה לעשות סדר בעניינים, בין אם בסקים, ובין אם בראש בכלל.

הסמכת iso – בואו נדבר על זה

תקני הסמכת איזו הם מסמכים שמפרטים דרישות טכניות המצריכו תתקנים בטיחותיים על מוצרים אלו ואחרים. מטרתם היא התאמת המוצר למטרתו על ידי התקן המפרט את תכונות המוצר מיום הולדתו.

אפשר לראות בתקן כמסמך פירוט דרישות טכניות שהתקנים הבטיחותיים מצריכים. מטרתו היא התאמת המוצר. ההסמכה מתקיימת באגף התקינה במכון מת"י ואף מפעילה ועדה טכנית במגוון נושאים.

הדרך לתקן המושלם

אין ספק שכל תחום הקשור אל הסמכת  iso הוא תחום בעל ביקוש רב, ועל כן כבר בשנת 91 אימץ מכון מת"י את סדרת התקנים של ISO 9000 וגם ISO 9001. בבואכם לבצע הסמכת איזו חשוב לשכור את החברה המקצועית ביותר וזאת על מנת למקסם את התהליך.

חברת ג'סקו היא חברה שהוקמה בשנת 1932 ומאז עוסקת בפיקוח והשגחה על מטענים, מוצרים וסחורות לקבעת איכויות, כמויות והתאמה מושלמת לתקן, מפרט וחוזה. החברה היא נציגה של חברת ההשגחה והפיקוח הבינלאומית הגדולה בעולם SGS Group.

ג'סקו מטפלת במוצרי מזון וגרעינים, מוצרים מוגמרים, חומרי גלם, מתכות, מוצרי צריכה, טקסטיל ופלסטיקה, פוספטים, מחצבים, דשנים, כימיקלים, נפט ואף מוצרים וסחורות במגוון סוגים.

ג'סקו מעניקה שרות עבור עמילות מכס ליצוא ויבוא, בדיקת אניות ומתן הסמכות לתקני ISO 9000 ותקנים חברתיים למיניהם. ג'סקו מאמינה בשירות אישי ואדיב, ומקצועיות ללא דופי ומשרתת לקוחות רבים בארץ ובחו"ל. לחברה ארבעה מוקדים עיקריים בתל אביב, חיפה, אשדוד ואילת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת ההטבות הנסתרות של הסכמי ממון
בעולם הפיננסים וניהול העושר האישי, הסכמי ממון לרוב יושבים ברקע, לכאורה ארציים אך מכריעים. בעוד שרבים...
קרא עוד »
דצמ 09, 2023
בחירת טלית: למי זה מתאים ולמי פחות
בחירת טלית היא החלטה משמעותית המשפיעה על חוויית התפילה והקשר האישי עם המסורת היהודית. איך יודעים אם...
קרא עוד »
יול 03, 2024
טעינת טוקמן סלקום – איך זה עובד
כשאנחנו בוחנים אילו שירותים חברת סלקום מספקת לנו, אזי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות...
קרא עוד »
מאי 02, 2022