פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ביטוח תכולה – מה הוא כולל?

ביטוח דירה

כל התחום של ביטוח דירה הוא למעשה שם כללי לשני ביטוחים נפרדים. מדובר על ביטוח מבנה וכן על ביטוח תכולה הנמצאת בתוך הדירה. הביטוח של תכולת הדירה זהו ביטוח המבטח את כל מה שיש בתוך הבית מפני גניבות, ביטוח מפני נזקים שונים אשר עשויים לקורת למבנה כתוצאה מכוחות טבע שונים כמו הצפה של מי גשמים, שריפה שפורצת וכן הלאה.

ביטוח תכולת דירה – מה זה כולל?

חשוב לבדוק את פוליסות הביטוח ולבדוק מה בידוק זה כולל והאם יש כיוסי לכל הבעיות או הפגיעות שעשויות לקרות לבית. אם זה פגיעה בגלל שריפה, פגיעה בגלל שיטפון של מי גשמים, פגיעה בגלל הצפה ממקור חיצוני כמו פגיעה במערכת הביוב וכן הלאה, שריפות, נזקים שונים שעשויים לקרות בגלל מזג אוויר קיצוני, התפוצצויות מסוגים שונים במערכות או בתשתיות של הבית וכן הלאה.

חשוב לדעת כי ישנן הרחבות רבות ושנות אשר אלו עשויות להיכלל בתוך הביטוחים וגם עליהם אפשר לא פעם לקבל פיצויים.

מידע נוסף על ביטוח תכולה – הומי חברה לביטוח

ביטוח צד שלישי

על פי רוב הביטוח של תכולת דירה אמורה לכלול מעבר לכיוסי או לפיצוי על הנזקים שנגרמו לרכוש שנמצא בתוך הדירה, גם פיצויים או כיסויים על נזקים אשר נגרמו לצד שלישי. כמו לדוגמא כיסוי ופיצוי עבור חפצים שהיו בבית המבוטח אשר אלו שייכים לעובדי משק בית או כיסוי האחריות של מעבידים שהם כלפי העובדים הללו. כמו כן במרביתם של פוליסות הביטוח יש כיסוי גם על חפצים של בני הבית אשר אלו לא נמצאים דווקא בתוך הבית. זה יכול לכלול תכשיטים יקרי ערך, מחשבים ניידים, מצלמות, מכשירים סלולאריים וכן הלאה, שאלו הם חפצים אותם על פי רוב מקובל לקחת מהבית והאדם נושא אותם אתו.

פונים אל חברת הביטוח הנכונה

חשוב לפנות אל חברת ביטוח אמינה, מקצועית ומוכרת אשר תבטיח כי הביטוח אכן יהיה ביטוח אמין ומשתלם והפוליסה תכסה את כל מה שרק אפשר לקבל במסגרת פוליסת ביטוח לכיסוי תכולת דירה.

חברת ביטוח אמינה אכן מבטיחה את כל אלו ומעניקה ראש שקט למבוטחים שלה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תוכנית פיננסית

תוכנית פיננסית

כל אחד חייב לדאוג לעצמו לתוכנית פיננסית, על מנת להבטיח את המצב הכלכלי שלו בגיל מבוגר יותר. אומנם רובינו נוטים לחשוב על ההווה בלבד, אך

קרא עוד »
שומה עצמית מס שבח

שומה עצמית מס שבח

מס שבח הוא מס אשר כל אדם שמוכר דירה צריך לשלם על הרווח אותו הרוויח ממכירת הדירה. כלומר, המס יוטל על ההפרש שבין המחיר בו

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים