פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

זיפו עם חריטה – מתנה לכל עת

זיפו עם חריטה

אנשים שמעשנים באופן קבוע, תמיד מחפשים מצת שתאפשר להם להדליק את הסיגריה או את הסיגר. הרבה פעמים הם מאבדים מצתים, שוכחים אותם במקומות שונים או שיש מי שדואג להלוות מהם ושוכח להחזיר. לא פעם אנחנו יכולים לראות אנשים מוציאים סיגריה מהקופסה ומחפשים בכיסים מצית, עד שהם נאלצים לבקש מאחרים שיספקו להם אחת. 

על מנת למנוע מצב כזה, אנחנו יכולים לקנות להם מתנה ייחודית שהם יעשו כל מה שאפשר בשביל לא לאבד ולא לשכוח. זיפו עם חריטה. זיפו היא מצית מיוחדת, אשר בנויה בצורה ייחודית, כוללת כיסוי מיוחד, וכן אפשר למצוא מצתי זיפו במגוון דוגמאות ועיצובים, כשהרעיון הוא, ברגע שפותחים את הכיסוי אז אפשר להדליק את הסיגריה או את הסיגר בצורה פשוטה. מעבר לכך, להבדיל ממצת רגיל, אפשר למלא את הזיפו וכך תמיד ניתן להשתמש בו. 

אחת המתנות הפופולארית בהקשר זה, היא כאמור זיפו עם חריטה, ראו מבחר דוגמאות של מתנות עם חריטה. מדובר במצת זיפו עם חריטה אישית, בין אם זה שם או כל דבר אחר. מדובר במתנה מאוד פופולארית בקרב קהלים שונים. 

איך רוכשים מצת זיפו עם חריטה בצורה נכונה?

ראשית, צריך לבדוק באיזה זיפו מדובר. נכון שמצתי זיפו בנויים אותו דבר, אך חשוב לבדוק את האיכות שלהם וכן חשוב לבדוק את העיצוב של המצת. זאת בשביל לוודא שהוא אכן מתאים למי שאנחנו מבקשים לקנות לו את המצת. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון את החריטה, איכותה וסגנונה, כיצד היא מתבצעת ועד כמה היא יכולה להתאים למצת וכן למי שאמור לקבל אותו. 

צריך לומר, אפשר גם להוסיף כיסוי בד מיוחד שישמור על הזיפו וכך גם יהיה קל יותר לשמור לא לאבד אותו, בתנאי כמובן שזוכרים להניח אותו בתוך הכיסוי. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים