מה עושה רואה חשבון כמו יניב ארד?

רואה חשבון הוא אדם המטפל ברשומות הפיננסיות של עסק או ארגון אחר.

רו"ח הוא רואה חשבון מוסמך. מדובר באדם שעבר את הבחינות של המועצה לרואי חשבון, וקיבל רישיון על ידי המדינה. כמו כן רואה חשבון עבר התמחות של שנתייםב ראית חשבון. התפקיד העיקרי של רואי חשבון הוא לספק שירותים לעסקים וליחידים בכל הקשור לחשבונאות מס, ביקורת ושירותים פיננסיים אחרים.

רואי חשבון בדרך כלל אינם מבצעים כל סוג של עבודה בשם החברה שאותה הם מבקרים, אלא הם מופקדים על שמירה ובדיקה של הרישומים הפיננסיים של החברה כדי לוודא שהם מדויקים ועדכניים.

רואי חשבון עובדים במגוון תעשיות, כגון משרדי רואי חשבון, סוכנויות ממשלתיות, ארגונים ללא מטרות רווח, בנקים ועסקים אחרים. בדרך כלל הם מתמחים בתחומי חשבונאות אחד או יותר כמו חשבונאות עלויות או מס הכנסה.

יניב ארד – רואה חשבון מקצועי

יניב ארד הינו רואה חשבון שאחראי על ניהול ותחזוקת הרישומים הפיננסיים של ארגון. הוא מספק ייעוץ כיצד לוודא שהארגון עומד בחוק ומסייע בניהול סיכונים.

יניב ארד רואה חשבון הוא איש מקצוע שאחראי על הרישומים הכספיים של חברה או מוסד. הוא אחראי לחישוב ולדיווח על רווחים והפסדים של חברה, כמו גם בחינת וניתוח הדוחות הכספיים בעבר.

משרדו של יניב ארד נותן שירותים במגוון תחומים לרבות: פיתחת תיק לעצמאיים, הנהלת חשבונות, הגשת דוחות שנתיים, החזרי מס לשכירים, הגשת הצהרת הון, דיווחים לרשויות, ייצוג ומו"מ מול רשויות המס, ניהול תהליך החזרי מס שבח ועוד

לסיכום, אם אתם מחפשים רואה חשבון עבור העסק או הארגון שלכם, יניב ארד הוא האדם בשבילכם. יניב ארד רואה חשבון מוסמך ידע לנהל את מערך החשבונות בחברה שלכם, כמו כן משרדו מספק שירותים בתחום של הנהלת חשבונות והוצאת משכורות של עובדי החברה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדעו שהגיע הזמן להחליף את בולמי הזעזועים לרכב
כשאתם נוסעים ברכב ואתם מבחינים שהוא לא בולם כראוי, כנראה שהגיע הזמן להחליף את בולמי הזעזועים. בכל...
קרא עוד »
ינו 18, 2021
טעויות ביציאה לפנסיה
למשוך כספי פיצויים שגורמים להקטנת ההכנסה נטו בזמן הפנסיה:   טעות שרבים עושים הוא משיכה של כספי...
קרא עוד »
יונ 30, 2019
איפה ניתן למצוא משרדים להשכרה לחברות קטנות או גדולות
בכל הנוגע לעבודה יעילה, חסכון בזמן ועלויות: חשוב לדעת כי אחת הבשורות בעולם העסקים (בעיקר שמדובר...
קרא עוד »
אוק 30, 2018