פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

מה עושה רואה חשבון כמו יניב ארד?

רואה חשבון הוא אדם המטפל ברשומות הפיננסיות של עסק או ארגון אחר.

רו"ח הוא רואה חשבון מוסמך. מדובר באדם שעבר את הבחינות של המועצה לרואי חשבון, וקיבל רישיון על ידי המדינה. כמו כן רואה חשבון עבר התמחות של שנתייםב ראית חשבון. התפקיד העיקרי של רואי חשבון הוא לספק שירותים לעסקים וליחידים בכל הקשור לחשבונאות מס, ביקורת ושירותים פיננסיים אחרים.

רואי חשבון בדרך כלל אינם מבצעים כל סוג של עבודה בשם החברה שאותה הם מבקרים, אלא הם מופקדים על שמירה ובדיקה של הרישומים הפיננסיים של החברה כדי לוודא שהם מדויקים ועדכניים.

רואי חשבון עובדים במגוון תעשיות, כגון משרדי רואי חשבון, סוכנויות ממשלתיות, ארגונים ללא מטרות רווח, בנקים ועסקים אחרים. בדרך כלל הם מתמחים בתחומי חשבונאות אחד או יותר כמו חשבונאות עלויות או מס הכנסה.

יניב ארד – רואה חשבון מקצועי

יניב ארד הינו רואה חשבון שאחראי על ניהול ותחזוקת הרישומים הפיננסיים של ארגון. הוא מספק ייעוץ כיצד לוודא שהארגון עומד בחוק ומסייע בניהול סיכונים.

יניב ארד רואה חשבון הוא איש מקצוע שאחראי על הרישומים הכספיים של חברה או מוסד. הוא אחראי לחישוב ולדיווח על רווחים והפסדים של חברה, כמו גם בחינת וניתוח הדוחות הכספיים בעבר.

משרדו של יניב ארד נותן שירותים במגוון תחומים לרבות: פיתחת תיק לעצמאיים, הנהלת חשבונות, הגשת דוחות שנתיים, החזרי מס לשכירים, הגשת הצהרת הון, דיווחים לרשויות, ייצוג ומו"מ מול רשויות המס, ניהול תהליך החזרי מס שבח ועוד

לסיכום, אם אתם מחפשים רואה חשבון עבור העסק או הארגון שלכם, יניב ארד הוא האדם בשבילכם. יניב ארד רואה חשבון מוסמך ידע לנהל את מערך החשבונות בחברה שלכם, כמו כן משרדו מספק שירותים בתחום של הנהלת חשבונות והוצאת משכורות של עובדי החברה. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

עזרה בהוצאת ויזת עבודה

תהליך הגשת בקשה לוויזת עבודה יכול להיות מסובך ואורך זמן. כדי לפשט את התהליך, חלק מהעסקים שוכרים עורכי דין הגירה שיעזרו להם בתהליך זה. עם

קרא עוד »

תיקון דלתות בבאר שבע

דלת היא רהיט שתוכנן במיוחד לפתיחה וסגירה. ישנם סוגים שונים של דלתות בהתאם למטרה שהן משמשות. לחלק מהדלתות יש ידיות, לאחרות יש מנעולים ולחלקן יש

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים