פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

לוח דרושים לסטודנטים – עבודות בשעות לא שגרתיות

לוח דרושים לסטודנטים

אתם חייבים להבין ולקחת בחשבון כי המפתח להצלחה בחיים הוא לימודים במוסד להשכלה גבוהה. מחקרים רבים מצאו קורלציה (קשר) בין מספר שנות הלימודים של אדם ובין המשכורת שהוא מרוויח כאשר כל שנה של לימודים מוסיפה אחוזים נוספים למשכורת. העניין הוא שאתם חייבים להבין כי פעמים רבות לימודים גבוהים הם כלל וכלל לא זולים. גם אם אתם לומדים באוניברסיטה או במכללה ציבורית ומשלמים קצת יותר מ-10,000 ₪ לשנה אתם צריכים לזכור כי העלות של הלימודים היא הרבה יותר רק משכר לימוד והיא כוללת גם את העלות של המגורים, את העלות של תחבורה ואת העלות של בילויים. על כן ברור מדוע יש למצוא עבודה המתאימה לסטודנטים ואת זאת הכי טוב לעשות דווקא אצל לוח דרושים לסטודנטים אשר מיועד במיוחד למצבים כאלו ואשר יענה על הצרכים שלכם בצורה מושלמת.

סטונדטים? זו הסיבה שבגינה אתם צריכים לעבוד בעבודה הקשורה לתואר שלכם

כאשר אנחנו סטודנטים המחפשים עבודה באתרי דרושים כמו https://www.alljobs.co.il/, אנחנו צריכים לקחת בחשבון נושאים רבים כמו כמה נרוויח, מה היחסים במקום העבודה, כמה העבודה קרובה אלינו ועוד. אך אתם חייבים להבין כי נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון היא כי על העבודה להיות קשורה לתואר שלכם. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שהעבודה תהיה קשורה לתואר שלכם כך היא תעזור לכם למצוא עבודה לאחר סיום התואר וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון. על כן גם אם זה אומר כי תרוויחו קצת פחות ותעבדו בעבודה שתלמד אתכם ותעניק לכם ידע במקצוע זה משהו שמאוד כדאי לכם ומשהו שמאוד יכול להועיל לכם.

מחליטים לעבוד? שימו לב שזה לא פוגע בלימודים שלכם

אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה האם תצליחו בלימודים שלכם או לא. על רקע זה אתם חייבים להבין כי אם העבודה שלכם פוגעת בלימודים שלכם וגורמת לכך כי תקבלו ציונים נמוכים יותר עליכם לעבוד בעבודה פחות דורשת ובשעות יותר נוחות וזאת מכיוון שהלימודים הם מעל הכול והם החשובים ביותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים