פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

עורך פטנטים – למה חשוב לערוך פטנטים?

עורך פטנטים

ישראל נחשבת למדינה שידועה בסטארטאפים שלה, מדובר על מדינה שמלאה ביזמים ויוזמות חדשות. כל מי שיש לו רעיון מקורי ורווחי, יכול להקים לעצמו סטארטאפ ולהתחיל לשווק את המוצר או השירות שהוא מציע. אך על מנת לשמור על זכויות ההמצאה שלו, יש צורך ברישום פטנט. רישום פטננט מסדיר את המחקר שהיזם מבצע, הפיתוח הטכנולוגי שדרוש לו וכמובן הייצור של המוצר שלו. על מנת להגיש את הפטנט בצורה המקצועית והמוקפדת ביותר למשרד הפטנטים, יש צורך להיעזר בשירותיו של עורך פטנטים מקצועי ומנוסה מטעם משרד עורכי הפטנטים כץ פרזנטי ושות' אשר מכיר את התחום על בוריו ויודע כיצד להבטיח לכם את הבעלות הבלעדית על הרעיון שהמצאתם. עורך הפטנטים חייב להיות בקיא בכל הדקויות של החוק ולהכיר לעומק את דרישות רישום הפטנטים. ללא עורך פטנטים מקצועי ואמין, יתכן שהגשת הפטנט שלכם לא תכיל את כל הפרטים וכל המסמכים הדרושים.

כל הסיבות לשכור את שירותיו של עורך פטנטים מנוסה ומיומן

קודם כל, עורך פטנטים ברמה גבוהה יוכל להבטיח לכם שנת לילה טובה יותר. הוא כבר ידאג לוודא שהגשת הפטנט שלכם למשרד הפטנטים תהיה ללא רבב, שהיא תכלול את כל הפרטים והדרישות הנחוצות, ולמעשה ייקח על עצמו את כל האחריות על הגשה תקנית ומאורגנת. יתכן כי הפטנט שלכם יוכל לשמש למוצרים נוספים, דבר שכמובן יזכה אתכם בתמלוגים נאים והכנסה שלא בניתם עליה. אך לצורך כך, חשוב לערוך את הפטנט כהלכה. רק במידה והפטנט שלכם התקבל במשרד הפטנטים, תוכלו לקבל עליו את ההכרה המגיעה לכם ותוכלו להחזיק בזכויות יוצרים. ללא זכויות יוצרים וללא עיגון מתאים בחוק, ההמצאה שלכם עלולה להיגנב על ידי אדם אחר, שישתמש בה כדי להרוויח כסף. לכן חשוב להשתמש בעורך פטנטים אשר יודע את כל דרישות החוק הרלוונטיות, מכיר את הבדיקות שיש לערוך ובקיא בצורת הכתיבה של ההסברים השונים הנוגעים לפטנט שלכם, כולל רישומים מדויקים, איורים איכותיים ועוד.

לסיכום, כל מי שמעוניין לעגן את הפטנט שלו במשרד הפטנטים חייב להיעזר בשירותיו של עורך פטנטים הבקיא בתחום. זוהי הדרך היחידה להבטיח שתקבלו את ההגנה המתאימה להמצאה שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים