איפה ניתן לעצב ולמתג שוברי תשלום

איפה ניתן לעצב ולמתג שוברי תשלום

בהזמנת שוברי תשלום מעוצבים חשוב לוודא שהם אכן ממותגים בצורה שתביא את העסק שלכם לתודעתו של הלקוח שעתיד לשלם לכם כעסק מצויין בעבורו. כך שיהיה לו נוח וקל לשלם. כך שבתודעתו תמצבו את העסק שלכם כעסק רציני אשר מכבד את לקוחותיו. שוברי התשלום הם חשובים במיוחד כיוון שהם אלה המתקבלים על ידי הלקוח ועל ידו משולמים שוברי התשלום הממוגנטים.

 

שוברי תשלום ממוגנטים הם פתרון נוח ויעיל. חשוב מאוד להקפיד על הדפסת שוברי תשלום ממוגנטים באיכות טובה. הטונר המפיק זאת הינו טונר ייחודי שיש ביכולתו להפיק את הפס המגנטי.

הצעד הבא בעולם התשלומים

הדפסת שוברי תשלום ממוגנטים הוא הצעד הבא בעולם התשלומים, כך שיהיה ניתן לשלם בצורה פשוטה ונוחה. שוברי התשלום שאנו מפיקים מגיעים אליכם מוכנים לשימוש עם קו תלישה לספח ולקבלה. כך אתם יכולים להיות רגועים מבחינת עיצוב, הפקה והדפסה. שוברי תשלום ממוגנטים לכל מוסדות הלימוד בארץ.

התקדמו לפתרון נוח ובטוח לתשלום

פתרון מושלם לאוניברסיטאות ברחבי הארץ, מכללות שונות, מוסדות ממשלתיים, חברת החשמל, רשויות עירוניות, חברות גז ועוד..

לבטיחותכם ולבטחון לקוחותיכם – דעו שהטונר המגנטי מאפשר הדפסה בטונר מגנטי בלבד. כך שאתם יכולים לישון בשקט.

הדפסת השובר

השוברים מובנים ומעוצבים על ידינו באופן נוח להבנה ולקריאה חד משמעית של הסכום לתשלום. כמו כן מגיעים עם קו נוח לתלישה של הספח. לגבי הנייר, גם הוא עשוי מחומר בטחוני מיוחד, על ידי מדפסת ייחודית המכילה את החומר הייחודי הממוגנט.

באישור משרד הכלכלה והתעשייה

אנו עומדים בשיתוף פעולה מלא עם משרד הכלכלה והתעשייה וכן עובדים אל מול משרד החינוך המעדכנים בשינויים הנדרשים בפורמט השוברים וזאת על פי הוראות המשרד הממשלתי הרלוונטי לטופס.

עוד בין לקוחותנו

דואר ישראל הינו גם מלקוחותינו גם לו חברתנו מפיקה ומייצרת שוברי תשלום ממוגנטים. כמו כן האוניברסיטה העברית, בנוסף לזאת אנו מפיקים את שובר הפיקדון לחיילים משוחררים.

הצטרפו באתר https://www.offset-color.com/ למגוון הלקוחות המרוצים שלנו ותהנו ממיתוג ועיצוב חדשני וברור של שוברי התשלום שלכם.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרים לטיפוח העור הרבלייף
מגוון רחב של מוצרי טיפוח העור קיימים בהרבלייף במיוחד בשבילכם. תוכלו להתאים את ערכת טיפוח העור...
קרא עוד »
פבר 13, 2022
בתים למכירה במודיעין
הפקידו בידי המתווך את מלאכת החיפוש לדירת החלומות מחפשים בית לגור בו במודיעין? רוצים למכור את הבית...
קרא עוד »
ינו 22, 2019
איך מתחילים להשקיע בשוק ההון
בשנים האחרונות, מערכות המסחר הממוחשבות מתקדמות יותר ויותר. יחד עם התקדמות המערכות הללו, לא מעט אנשים...
קרא עוד »
נוב 16, 2020