פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

למה מומלץ להתקין מערכת אזעקה בבית

2002430-min

כמות הפרצות לבתים ולמקומות עסקים היא גדולה מאוד, כך שהשאלה, מדוע מומלץ להתקין מערכת כזו המקום מאוכלס או שיש בו דברים יקרים, לא צריכה להטריד אתכם. מערכת אזעקה טובה תמנע מכם עוגמת נפש ודאגות מיותרים.

 

למה מומלץ להתקין מערכת אזעקה בבית |

בכל בית ניתן להתקין מערכת אזעקה. הדבר מתאפשר על ידי רכיבי אזעקה אשר לא רק משלבים טכנולוגיה אלחוטית עדכנית עם הגנת פריצה מכנית יעילה (גלאים מכטרוניים), אלא בו בזמן, מנטרים את פתח הדלתות והחלונות בעזרת מערכת חיישנים בשדה מגנטי.

כאשר מערכת האזעקה מופעלת (למשל שהדלת נפתחת), היא יוצרת אזעקה; "התנתקות" מלוח האזעקה – אינו מפריע, כאשר מערכת האזעקה מופעלת; מערכות אזהרת הסכנה מתוכננות באופן שונה: אם למשל מתגלה עשן, עדיין תפעל האזעקה, גם כאשר לוח האזעקה מושבת.

 

מערכת אזעקה מפני פריצה |

מערכת אזעקה, היא קבוצה של התקנים מחוברים זה לזה שמטרתם להגן על חפץ, לרוב מתקן, מפני פולשים ולהודיע ​​לבעלים או לתחנת הניטור, על כל הפרת השקט באזור המוגן. 

בהתאם לדרישות והאפשרויות הכספיות, זו יכולה להיות מערכת אזעקה פשוטה המתאימה להגנה בסיסית על בית או על מבנה מתקדם יותר, אשר בנוסף לפונקציות הבסיסיות, ישפרו מאוד את נוחות החיים של המשתמשים.

לרוב, חברת ההתקנה או פשוט המתקין, יכול לסייע רבות ללקוח לבחור פתרון אופטימלי, בהתאם למאפייני המתקן ולצרכי הלקוח, תוך התחשבות באפשרויות הרחבות שלו.

 

האם מערכת אזעקה מתאימה לכל בית? |

מערכות אזעקה מתקדמות יותר, יכולות לבצע פונקציות כמו בקרת גישה (שערים ממונעים, שביתה חשמלית בדלתות), בקרת תאורה וחימום, ועוד משימות רבות אחרות של אוטומציה ביתית חדשנית. 

התקני הממשק (מניפולאטורים), הם לוח מקשים מודרני ולוחות מגע, שמעבר למראה האסתטי ולפעולה האינטואיטיבית, יש להם אפשרות לאחסן מפות של המתקן בכרטיסי זיכרון, לצורך שליטה קלה יותר על המערכת כולה.

היא גם תתאים למערכות כמו טלפונים ניידים או מחשבי כף יד ומחשבים עם יישומים ייעודיים וחיבור לאינטרנט. היא תשמור עליהם בכל רגע שבו הם יהיו נתונים למגע זר.

 

למידע נוסף ומחירים הכנסו לאתר https://www.zbm.co.il/.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כספומטים לעסקים

כספומטים לעסקים

היום ניתן למצוא לא מעט כספומטים לעסקים, אשר מסייעים להם לפתח ולקדם את העסק. אומנם רוב בעלי העסק לא מקשרים לרוב בין כספומט לבין פיתוח

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים