מתי נצטרך לוכד נחשים

צפע, נימון, זעמן, שפיפון, שלוון, תלום קשקשים, פתן, נחש מים, נחש חולות וכדומה – כולם נחשים שנמצאים בישראל, חלקם באזורי מגורים וחלקם נמצאים באזורים בהם זורמים מים, במקומות בהם יש חולות מדבריים או באזורים מיוערים, והם עלולים להכנס לבתים פרטיים או למבנים שונים, לא בגלל הרצון להתחבר לסביבה, אלא משום שהם תועים בדרכם או מחפשים מחסה בשל פחד מבני אדם או מבעלי חיים אחרים.

כמה עולה לכידת נחשים? חשוב לבדוק זאת עם הלוכד לפני שהוא מגיע

לוכד נחשים הוא איש מקצוע מיומן שיודע כיצד נגשים אל נחש, כיצד לוכדים אותו מבלי להיפגע וכיצד ללכוד את הזוחל מבלי לפגוע בו ולשחררו במקום מרוחק וידידותי עבורו. אבל מתי נזדקק לשירותים של לוכד נחשים? הנה כמה דוגמאות:

 

כאשר מגלים נחש במרחב המחייה

אחת הסיבות השכיחות והמרובות שבגינן מתקשרים אנשים ללוכד נחשים היא הופעה של נחש במרחב מגורים. במקרים של נחש בתוך הבית, בחצר או בגינה, במוסד לימוד או בכל מבנה ומרחב –  שיש בו בדרך כלל אנשים או בעלי חיים – חשוב לפנות אל לכוד נחשים ולעשות זאת כמה שיותר מהר.

 

במקרים של חלילה הכשה

הכשת נחש היא דבר מסוכן במיוחד שעלול להוביל לפציעה חמורה ולמוות. אם אדם הוכש על ידי נחש חשוב מיד לפנותו אל בית החולים ולתאר לצוות הרפואי איך נראה הנחש על מנת שאלה יוכלו להתאים נוגדן מתאים. לאחר שהאדם שהוכש פונה לטיפול רפואי חשוב ליצור קשר מידי עם לוכד נחשים.

 

בזמן שנחש מחמד ברח מחנות או מהאקווריום

במידה ואתם מגדלים נחש בבית או בחנות חיות והזוחל נעלם, יש לפנות מיד ללוכד נחשים כדי שזה יאתר אותו ויחזיר אותו אל הכלוב. כך הסביבה והנחש יהיו בטוחים מכל סכנה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השלמת הון עצמי
רכישת דירה היא דבר שלעתים יכול להיות מתואר כתהליך מורכב. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, כמו המיקום,...
קרא עוד »
ינו 20, 2023
הבסיס לכל בית עסק מצליח – תוכנת CRM
כיום בעידן המודרני ניתן להשתמש בכלים שונים באינטרנט ובמחשב כדי לנהל בצורה אפקטיבית ויעילה יותר את...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
5 דברים חשובים שצריך לדעת על אימון לקריירה
אימון קריירה הוא מיומנות חשובה שכדאי להציע לעובדים במקום העבודה. זה יכול לשמש כדי לעזור לעובדים,...
קרא עוד »
יול 03, 2022